PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Dolní Albeřice » Chata Angelika

Chata Angelika

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Dolní Albeřice
Adresa: 
Horní Maršov, Dolní Albeřice 14, 542 26
Web adresa:
www.ceskehory.cz/angelika
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 680 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Rýchorská bouda

Po domluvě

Ubytování s kapacitou až 20 osob ve 4 pokojích po 4 a 6 lůžkách. Chata je umístěna v klidné lokalitě malebného Albeřického údolí, blízko turistických, běžkařských a cyklotras. Je ideálním místem pro oslavy, setkání či kolektivní sportovní dovolené. Zahrada a parkoviště u objektu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata leží ve středu mírně osídlené obce, je celoročně přístupná automobilem po nově rekonstruované asfaltové silnici. Okolní města: Svoboda nad Úpou 8km, Jánské Lázně 9km, Pec pod Sněžkou 12km, Trutnov 20km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování v prakticky zařízené horské chatě. Kapacita až 16 osob v 5 dvou- až čtyřlůžkových pokojích (další osoby lze případně ubytovat na přistýlce). Chata disponuje plně vybavenou společnou kuchyní, společnými koupelnami a sociálním zařízením oddělenými pro muže a ženy. K dispozici jsou dvě společenské místnosti, sušárna, a úschovna lyží. U chaty je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata zaujme především nenáročné klienty, sportovní nadšence a milovníky přírody. Umístěna je hned u potoka, v krásné přírodě malebného Albeřického údolí. V okolí se nacházejí malé krasové jeskyně, zříceniny hrádků a zámek. Nedaleko chaty je několik menších lyžařských vleků, běžkařských, cyklo a turistických tras vedoucích na Rýchory a Pomezní Boudy. Na jídlo je možné... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: TOP LIGHT spol. s r.o.
Informace poskytnul: TOP LIGHT spol. s r.o.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz