Chata Angelika

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata leží ve středu mírně osídlené obce, je celoročně přístupná automobilem po nově rekonstruované asfaltové silnici. Okolní města: Svoboda nad Úpou 8km, Jánské Lázně 9km, Pec pod Sněžkou 12km, Trutnov 20km.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v prakticky zařízené horské chatě. Kapacita až 16 osob v 5 dvou- až čtyřlůžkových pokojích (další osoby lze případně ubytovat na přistýlce). Chata disponuje plně vybavenou společnou kuchyní, společnými koupelnami a sociálním zařízením oddělenými pro muže a ženy. K dispozici jsou dvě společenské místnosti, sušárna, a úschovna lyží. U chaty je travnatá, pravidelně udržovaná, zahrada s ohništěm a velké parkoviště. Klienti si po dobu pobytu zajišťují úklid sami a chatu předávají správci ve stejném stavu, v jakém ji přebrali.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Chata zaujme především nenáročné klienty, sportovní nadšence a milovníky přírody. Umístěna je hned u potoka, v krásné přírodě malebného Albeřického údolí. V okolí se nacházejí malé krasové jeskyně, zříceniny hrádků a zámek. Nedaleko chaty je několik menších lyžařských vleků, běžkařských, cyklo a turistických tras vedoucích na Rýchory a Pomezní Boudy. Na jídlo je možné si zajít do 250m vzdálené restaurace. Nedaleká města Vám nabídnou mnoho možností kulturního a sportovního vyžití. Nejbližší noční lyžování naleznete již 1,4km od chaty. Větší lyžařská centra Jánské Lázně 9km, Pec pod Sněžkou 12km, Velká Úpa 9km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz