Chata Angelika

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata leží ve středu mírně osídlené obce, je celoročně přístupná automobilem po nově rekonstruované asfaltové silnici. Okolní města: Svoboda nad Úpou 8km, Jánské Lázně 9km, Pec pod Sněžkou 12km, Trutnov 20km.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v prakticky zařízené horské chatě. Kapacita až 20 osob ve 4 pokojích po 4 (2 lůžka + 2 přistýlky) a 6 (3 lůžka + 3 přistýlky) lůžkách. Chata disponuje plně vybavenou společnou kuchyní, společnými koupelnami a sociálním zařízením oddělenými pro muže a ženy. K dispozici jsou dvě společenské místnosti, sušárna, úschovna kol a lyží. U chaty je travnatá, pravidelně udržovaná, zahrada s ohništěm a velké parkoviště. Soukromí Vám zajistí vysoký živý plot z jehličnatých stromů. Klienti si po dobu pobytu zajišťují úklid sami a chatu předávají správci ve stejném stavu, v jakém ji přebrali.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Chata zaujme především nenáročné klienty, sportovní nadšence a milovníky přírody. Umístěna je hned u potoka, v krásné přírodě malebného Albeřického údolí. V okolí se nacházejí malé krasové jeskyně, zříceniny hrádků a zámek. Nedaleko chaty je několik menších lyžařských vleků, běžkařských, cyklo a turistických tras vedoucích na Rýchory a Pomezní Boudy. Na jídlo je možné si zajít do 250m vzdálené restaurace. Nedaleká města Vám nabídnou mnoho možností kulturního a sportovního vyžití. Nejbližší noční lyžování naleznete již 1,4km od chaty. Větší lyžařská centra Jánské Lázně 9km, Pec pod Sněžkou 12km, Velká Úpa 9km.
TOPlist