PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Háj u Loučné » Chata Háj u Loučné

Chata Háj u Loučné

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Loučná pod Klínovcem, Háj
Adresa: 
Háj 69/89, 431 91 Loučná pod Klínovcem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-607 972 137
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/sveigerova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 862 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec

počasí Loučná pod Klínovcem

Po domluvě

Chalupa 5+2 s 10 lůžky uprostřed horské obce Háj pod Klínovcem, na úpatí nejvyšší hory Krušných hor - Klínovce. Ubytování možné celoročně.

Obsazené termíny

9.7.2023 - 15.7.2023

25.8.2023 - 27.8.2023

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v severní části Krušných hor v klidné obci Háj u Loučné pod Klínovcem nejvyšší hory Krušných hor (1244m n.m). Zde je známý velký skiareál Klínovec se spoustou sjezdovek, běžkařských tras, turistické a cyklistické stezky aj. Zhruba 4km od Háje leží město Loučná kde je pěší přechod do Německa do světoznámého zimního střediska Oberwiesental se... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa 5+2 s 10 lůžky. 2x vybavená kuchyně s jídelním koutem (plynový a elektrický sporák, 2x lednice, 2x mikrovlná trouba, varná konvice, kávovar), obývací pokoj, 4x ložnice (2x2, 2x3), 2x sprcha, 2x WC, BTV+SAT, el.topení, lyžárna, terasa s posezením. Parkování u objektu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nejbližší koupání 2km, další koupání Jáchymov 10km, Aquapark v Klášterci nad Ohří, lyžařské vleky a lyžařské centrum na Klínovci 2km (lyžařská škola, ski servis, půjčovna lyží, noční lyžování, umělé zasněžování, ski bus), další lyžování na Neklidu, Božím Daru a Oberwiesenthalu (letní bobová dráha), běžecké tratě v okolí. Krásná turistika a cykloturistika, výlety v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miroslava Šveigerová
Informace poskytnul: Miroslava Šveigerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz