Chata Háj u Loučné

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v severní části Krušných hor v klidné obci Háj u Loučné pod Klínovcem nejvyšší hory Krušných hor (1244m n.m). Zde je známý velký skiareál Klínovec se spoustou sjezdovek, běžkařských tras, turistické a cyklistické stezky aj. Zhruba 4km od Háje leží město Loučná kde je pěší přechod do Německa do světoznámého zimního střediska Oberwiesental se skokanskými můstky, letní bobovou dráhou pro děti i dospělé, nad kterým se týčí Malý a Velký Fichtelberg se sjezdovkami. Ideální poloha chalupy v klidné části vesničky zajišťuje maximální klid a pohodu, kterou určitě oceníte. Během zimních měsíců doporučujeme použití sněhových řetězů
Vybavení a služby
Chalupa 5+2 s 10 lůžky. 2x vybavená kuchyně s jídelním koutem (plynový a elektrický sporák, 2x lednice, 2x mikrovlná trouba, varná konvice, kávovar), obývací pokoj, 4x ložnice (2x2, 2x3), 2x sprcha, 2x WC, BTV+SAT, el.topení, lyžárna, terasa s posezením. Parkování u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Nejbližší koupání 2km, další koupání Jáchymov 10km, Aquapark v Klášterci nad Ohří, lyžařské vleky a lyžařské centrum na Klínovci 2km (lyžařská škola, ski servis, půjčovna lyží, noční lyžování, umělé zasněžování, ski bus), další lyžování na Neklidu, Božím Daru a Oberwiesenthalu (letní bobová dráha), běžecké tratě v okolí. Krásná turistika a cykloturistika, výlety v okolí: ZOO park a Kamencové jezero v Chomutově, zámek v Klášterci nad Ohří, lázně Jáchymov nebo Karlova Vary, zámek Bečov nad Teplou - relikviář sv. Maura. Okolní města: Vejprty, Klášterec nad Ohří, Jáchymov, Ostrov, Karlovy Vary, Chomutov
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz