TOPlist

Chata 41

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Suchá Rudná
Adresa: 
Světlá Hora, Suchá Rudná č.ev.41
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 223 488
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata41.cz
www.ceskehory.cz/chata41
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  676 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Annaberg - Suchá Rudná počasí Annaberg - Suchá Rudná

Po domluvě

Silvestr 2019 / 2020

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2019
Přivítejte příchod Nového roku 2020 v objektu Chata 41

Obsazené termíny

27.10.2019 - 28.10.2019

12.12.2019 - 14.12.2019

9.1.2020 - 11.1.2020

12.2.2020 - 19.2.2020

19.2.2020 - 22.2.2020

29.2.2020 - 6.3.2020

Poloha a dosažitelnost

INFO - Vyhlášen termín a cena - SILVESTR 2019/2020 !!! - viz Ceny ................... Z Bruntálu se jede na Vrbno přes Staré Město, Světlou Horu, v Andělské Hoře se odbočí doleva u autobusové zastávky a dojede se do Suché Rudné směrovky na hotel Paramon a hotel Holzberg. Chata je u cesty 20m před hotelem Paramon po levé straně s číslem 41 - nelze přehlédnout. S... více >>

Vybavení a služby

Chata je celá oplocená plotem cca 130cm vysokým a lze tedy umožnit hrát si malým dětem venku nebo pejskům bez nebezpečí, že by odešli z dohledu. Chata má vchod přes uzavíratelnou terasu 4x3m do velké místnosti 8x5 metrů mínus koupelnu a WC v rohu 2x2m. V celé chatě je kvalitní vlastní pokrytí internetu Wi-Fi - zdarma. V místnosti je kuchyňská linka s dřezem s teplou a... více >>

Rekreace a služby v okolí

Tipy na výlety: Karlova Sudánka 5km, Anenský Vrch 4km, Praděd - rozhledna, vysílač, hrad Sovinec, Bruntálský zámek, Dlouhé Stráně - přečerpávací elektrárna, Rešovské vodopády, Slezská Harta - výlety lodí a půjčovna, "Farma u stromovouse" s prodejem svých výrobků 2km. • Sport a turistika: Turistické trasy - jsou všude, např. Bílou Opavou od Pradědu do... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Pavel Urbanek
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz