PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata 41

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Suchá Rudná
Adresa: 
Světlá Hora, Suchá Rudná č.ev.41
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731112990
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata41.cz www.ceskehory.cz/chata41
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Chata + 2× pokoj pro 4 osoby+ rozkládací postel v obývac.pokoji (1-2 osoby)+ WiFi + 1TV + kuchyň + sprch.kout + WC + teplá voda + oploceno + 3 hřiště 20 m vedle + dětské hřiště + 10m - masáže, sauna, vířivka, posilovna + 5km od Karlovy Studánky + možnost stravování 10m + vlastní parkoviště až 4 aut


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Z Bruntálu se jede na Vrbno přes Staré Město, Světlou Horu, v Andělské Hoře se odbočí doleva u autobusové zastávky a dojede se do Suché Rudné směrovky na hotel Paramon a hotel Holzberg. Chata je u cesty 20m před hotelem Paramon po levé straně s číslem 41 - nelze přehlédnout. S hotelem Paramon je navázána spolupráce a je možné využívat služeb hotelu dle domluvy (za dohodnutou cenu).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je celá oplocená plotem cca 130cm vysokým a lze tedy umožnit hrát si malým dětem venku nebo pejskům bez nebezpečí, že by odešli z dohledu. Chata má vchod přes uzavíratelnou terasu 4x3m do velké místnosti 8x5 metrů mínus koupelnu a WC v rohu 2x2m. V celé chatě je kvalitní vlastní pokrytí internetu Wi-Fi - zdarma. V místnosti je kuchyňská linka s dřezem s teplou a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tipy na výlety: Karlova Sudánka 5km, Anenský Vrch 4km, Praděd - rozhledna, vysílač, hrad Sovinec, Bruntálský zámek, Dlouhé Stráně - přečerpávací elektrárna, Rešovské vodopády, Slezská Harta - výlety lodí a půjčovna, "Farma u stromovouse" s prodejem svých výrobků 2km. • Sport a turistika: Turistické trasy - jsou všude, např. Bílou Opavou od Pradědu do... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Michlovská
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz