Chata 41 - Poloha, Služby, Okolí

Chata 41

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Z Bruntálu se jede na Vrbno přes Staré Město, Světlou Horu, v Andělské Hoře se odbočí doleva u autobusové zastávky a dojede se do Suché Rudné směrovky na hotel Paramon a hotel Holzberg. Chata je u cesty 20m před hotelem Paramon po levé straně s číslem 41 - nelze přehlédnout. S hotelem Paramon je navázána spolupráce a je možné využívat služeb hotelu dle domluvy (za dohodnutou cenu).
Vybavení a služby
Chata je celá oplocená plotem cca 130cm vysokým a lze tedy umožnit hrát si malým dětem venku nebo pejskům bez nebezpečí, že by odešli z dohledu. Chata má vchod přes uzavíratelnou terasu 4x3m do velké místnosti 8x5 metrů mínus koupelnu a WC v rohu 2x2m. V celé chatě je kvalitní vlastní pokrytí internetu Wi-Fi - zdarma. V místnosti je kuchyňská linka s dřezem s teplou a studenou vodou, lednička, el.trouba s dvěmi plotýnkami, mikrovlná trouba, varná konvice, talíře, hrnky, sklenice, příbory. V chatě jsou nová plastová okna s žaluziemi a síty proti hmyzu. Hlavní dveře jsou nové bezpečnostní. V místnosti je dále velká TV (108cm) a DVD přehrávač. Dále velký rozložitelný stůl. Pak jsou zde dvě rozkládací postele = 2+2 míst včetně povlečení a přikrývek. V této místnosti je také přímotop a krbová kamna. U stěn jsou dvě komody s velkým úložným prostorem a vedle hlavních dveří je velký odkládací stěnový věšák. V prvním poschodí jsou dvě místnosti, každá má dvě válendy + 1 postýlka + TV

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Tipy na výlety: Karlova Sudánka 5km, Anenský Vrch 4km, Praděd - rozhledna, vysílač, hrad Sovinec, Bruntálský zámek, Dlouhé Stráně - přečerpávací elektrárna, Rešovské vodopády, Slezská Harta - výlety lodí a půjčovna, "Farma u stromovouse" s prodejem svých výrobků 2km. • Sport a turistika: Turistické trasy - jsou všude, např. Bílou Opavou od Pradědu do Karlovy Studánky, Kuželna ve Světlé Hoře 4km. Cyklotrasy. Koně - Malá Morávka - Srubovka (pomník Železníka). Startovací místo paragliding - Andělská Hora - 4km. Slezská Harta - plavání, rybolov, půjčovna lodí. Bazén a Wellness centrum Bruntál 12km. Bazén - Karlova Studánka 5km. Bazén termální - Velké Losiny + exkurze "Výroba papíru". Lyžařský vlek - Andělská Hora 4km, Andělská Hora - Annaberg 6km - SUPER !!! Karlov - Malá Morávka, Ovčárna-Praděd - SUPER !!! Lyže - běžky - trasy v celém okolí.
TOPlist