PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata 41

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Z Bruntálu se jede na Vrbno přes Staré Město, Světlou Horu, v Andělské Hoře se odbočí doleva u autobusové zastávky a dojede se do Suché Rudné směrovky na hotel Paramon a hotel Holzberg. Chata je u cesty 20m před hotelem Paramon po levé straně s číslem 41 - nelze přehlédnout. S hotelem Paramon je navázána spolupráce a je možné využívat služeb hotelu dle domluvy (za dohodnutou cenu).
Vybavení a služby
Chata je celá oplocená plotem cca 130cm vysokým a lze tedy umožnit hrát si malým dětem venku nebo pejskům bez nebezpečí, že by odešli z dohledu. Chata má vchod přes uzavíratelnou terasu 4x3m do velké místnosti 8x5 metrů mínus koupelnu a WC v rohu 2x2m. V celé chatě je kvalitní vlastní pokrytí internetu Wi-Fi - zdarma. V místnosti je kuchyňská linka s dřezem s teplou a studenou vodou, lednička, vinotéka s možností konzumace vín, 1 láhev vína pro naše hosty zdarma na přivítanou, indukční vařič, mikrovlná trouba, pečící trouba, varná konvice, myčka na nádobí, hrnce, pánvičky, talíře, hrnky, sklenice, příbory a ost.vybavení. V chatě jsou nová plastová okna s žaluziemi a síty proti hmyzu. Hlavní dveře jsou nové bezpečnostní. V místnosti je dále velká TV (108cm). Dále velký jídelní stůl + 6 židlí. Pak jsou zde dvě rozkládací postele = max.2 místa včetně povlečení a přikrývek. V této místnosti je také přímotop a krbová kamna. U stěn jsou dvě komody s velkým úložným prostorem a vedle hlavních dveří je velký odkládací stěnový věšák a botník. V prvním poschodí jsou dvě místnosti, každá má dvě kvalitní dřevěné postele. Na zahradě je pergola s posezením,letní kuchyní + gril na dřevěné uhlí, 2× relaxační lehátka.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Tipy na výlety: Karlova Sudánka 5km, Anenský Vrch 4km, Praděd - rozhledna, vysílač, hrad Sovinec, Bruntálský zámek, Dlouhé Stráně - přečerpávací elektrárna, Rešovské vodopády, Slezská Harta - výlety lodí a půjčovna, "Farma u stromovouse" s prodejem svých výrobků 2km. • Sport a turistika: Turistické trasy - jsou všude, např. Bílou Opavou od Pradědu do Karlovy Studánky, Kuželna ve Světlé Hoře 4km. Cyklotrasy. Koně - Malá Morávka - Srubovka (pomník Železníka). Startovací místo paragliding - Andělská Hora - 4km. Slezská Harta - plavání, rybolov, půjčovna lodí. Bazén a Wellness centrum Bruntál 12km. Bazén - Karlova Studánka 5km. Bazén termální - Velké Losiny + exkurze "Výroba papíru". Lyžařský vlek - Andělská Hora 4km, Andělská Hora - Annaberg 6km - SUPER !!! Karlov - Malá Morávka, Ovčárna-Praděd - SUPER !!! Lyže - běžky - trasy v celém okolí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz