Chalupa U potoka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Boříkovice
Adresa: 
Dolní Boříkovice 120, Králíky
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 531 780
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupa-u-potoka

kapacita  kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  570 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Červená Voda počasí Červená Voda

počasí Králíky počasí Králíky


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Dolní Boříkovice č.p.120 tj. na úpatí Orlických hor a Jeseníků, 1km od státních hranic s Polskem. Kolem celého objektu je oplocena zahrada o rozloze 400m2, proto je vhodná i pro nenáročné rekreanty s dětmi. Podél zahrady protéká potůček. Okolí nabízí plno krásných výletů značených turistickými značkami. Možnosti koupání a mnoho km ... více >>
Vybavení a služby
Kuchyň s veškerým vybavením pro vaření, el.sporák se sklokeramickou varnou deskou a troubou, lednice s mražákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, toustovač, topinkovač, el.průtokový ohřívač vody. V kuchyni je stůl se 2 židlemi. Společenská místnost (tj. i jídelna) je vybavena dlouhým stolem s 6ti vyřezávanými židlemi, dřevěnou rohovou lavicí dostačující pro ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava: Boříkovice jsou ideálním místem jak pro pasivní, tak pro aktivní dovolenou. Od jara do podzimu si na své přijdou milovníci nejen pěší turistiky, ale i cyklisté. 300 m Italská Picérie. Doporučujeme navštívit historické město Králíky (4km). Na náměstí v budově muzea je informační centrum - více na www.kralicko.cz. Zde se nachází možnost ... více >>
Provozovatel: Vávrová Marcela
Informace poskytnul: Marcela Vávrová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz