PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Výpis ubytování » Chalupa u Matúšů

Chalupa u Matúšů

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Moravice
Adresa: 
Dolní Moravice 50
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 602 271 790
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupaumatusu.cz www.ceskehory.cz/chalupaumatusu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd

počasí Dolní Moravice

M. Morávka - Karlov hlásí 20 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Je možný

Zrekonstruovaná chalupa z roku 1844 se nachází v obci Dolní Moravice v srdci Jeseníků. V dojezdové vzdálenosti cca 6 km od lyž.střediska Karlov, Kopřivná. V blízkosti Praděd a lázně Karlova Studánka, cyklistické, turistické a běžkařské trasy v okolí. Slezská Harta, Sovinec, Velké Losiny...


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Výlety, atrakce, zábava V okruhu 15km můžete navštívít: Nejvyšší horu Moravy Praděd Lázně Karlovu Studánku Hrad Sovinec i s programem Galerií obřích soch v Jiříkově Rešovské vodopády Aguapark v Bruntále Výlet podél Bílé Opavy na Ovčárnu Jízda na parníku na Slezské Hartě V okruhu do 50km můžete navštívit: Hrad Bouzov Hrad... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa nabízí propojení jesenické přírody s prožitkem tvoření. Chvíle pohody na chalupě, v srdci Jeseníků, kde se člověk na malou chvíli odpoutá od životního shonu a užije si svůj volný čas. Pozná nové lidi, sdílí okamžiky, zážitky. Nabídka pobytu a služeb chceme Vám sdělit, jak je tomu nás... nejen k okolnostem okolo coronaviru, ale i k recenzím na... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nejvyšší hora Praděd je vzdálena cca 12km. Chalupa je umístěna v klidném centru obce. Zimní aktivity: V okolí se nachází cca 20 vleků v Karlově různé délky a obtížnosti, některé vleky jsou s nočním osvětlením, umělým zasněžováním a lyžařskou školkou, nejbližší vlek je vzdálen 800m od chalupy - nová 4sedačka u hotelu Avalanche. Další možnosti lyžování jsou na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

»
více foto
Provozovatel: JM GLOBAL s.r.o.
Informace poskytnul: Ing. Matúšová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz