Chalupa u Chudějů

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Velké Karlovice
Adresa: 
Pluskovec 1097 - naproti dětských vleků Kyčerka
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-733 739 233
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupauchudeju.cz
www.ceskehory.cz/chalupauchudeju
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Velké Karlovice počasí Velké Karlovice

Nově postavená chalupa se nachází v údolí Pluskovec, v blízkosti skiareálu Kyčerka. Z oken je vidět přímo na dětské vleky. V podkroví 3 pokoje (8 pevných lůžek a 4 přistýlky). V přízemí ležení za pecí pro denní odpočinek. V objektu jsou 2 koupelny a 3 WC. Z kuchyně vstup na krytou terasu s posezením


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

K chalupě se autem dostanete v každém ročním období - v obci na kruhovém objezdu směr Pluskovec, kolem muzea, kostela, za vlakovou zastávkou asi po 200m odbočíte mírně doleva nebo pojedete až na parkoviště u dětských vleků a za ním prudce doleva. Parkování u chalupy i pro více aut. Vlaková zastávka - 300m. Autobusová zastávka - 600m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kuchyně - plně vybavená - lednice s mrazákem, mikrovlnka, myčka, elektrická trouba, indukční varná deska, digestoř, toustovač, topinkovač, ponorný mixér, překapávač na kávu, základní nádobí i ruční mlýnek na kávu. Obývací prostor - velký jídelní stůl, sedací souprava, kamna s ležením, televize s INTERNETEM, rádio s gramofonem. Na chodbě nachystané dřevo do kamen,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Koupání - u chalupy je v létě k dispozici menší bazén a solární sprcha. V obci nově zrekonstruované vyhřívané koupaliště a 5km vzdálené přírodní koupaliště Balaton, rovněž po rekonstrukci. Cyklotrasy - cyklostezka Bečva, která vede podél řeky Bečvy, vhodná i pro bruslaře. Vydat se můžete buď směrem na Vsetín nebo opačně až na hřeben Javorníků. Celé Velké Karlovice... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dana Chudějová
Informace poskytnul: Chudějová Dana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz