Chalupa u Chudějů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
K chalupě se autem dostanete v každém ročním období - v obci na kruhovém objezdu směr Pluskovec, kolem muzea, kostela, za vlakovou zastávkou asi po 200m odbočíte mírně doleva nebo pojedete až na parkoviště u dětských vleků a za ním prudce doleva. Parkování u chalupy i pro více aut. Vlaková zastávka - 300m. Autobusová zastávka - 600m.
Vybavení a služby
Kuchyně - plně vybavená - lednice s mrazákem, mikrovlnka, myčka, elektrická trouba, indukční varná deska, digestoř, toustovač, topinkovač, ponorný mixér, překapávač na kávu, základní nádobí i ruční mlýnek na kávu. Obývací prostor - velký jídelní stůl, sedací souprava, kamna s ležením, televize s INTERNETEM, rádio s gramofonem. Na chodbě nachystané dřevo do kamen, nad ním pro zábavu retro šipky. Lyžárna, která je průchozí s bočním vchodem, je vybavena držákem na lyže, vysoušečem pro 8 párů bot, lavice, regál, venkovní hry - kroket, Moellky, houpačka pro nejmenší, švihadla, místo pro kočárky. Venku je uzamykatelná místnost pro kola, kde máte k dispozici i plynový gril a skládací pingpongový stůl. V létě dětský bazén, solární sprcha, lehátka, přenosné ohniště, skluzavka, houpačka, pískoviště, malá horolezecká stěna, venkovní křídová tabule, trampolína, opalovací lavice. Vytápění - celé přízemí je vytápěno elektrickým podlahovým topením. Kachlová kamna, která tvoří dominantu hlavní místnosti, mají rozvody teplého vzduchu do všech tří pokojů v podkroví. Ve spodní koupelně je i elektrické žebříkové topení. Ohřev vody je zajištěn el.bojlerem na 300 l vody.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupání - u chalupy je v létě k dispozici menší bazén a solární sprcha. V obci nově zrekonstruované vyhřívané koupaliště a 5km vzdálené přírodní koupaliště Balaton, rovněž po rekonstrukci. Cyklotrasy - cyklostezka Bečva, která vede podél řeky Bečvy, vhodná i pro bruslaře. Vydat se můžete buď směrem na Vsetín nebo opačně až na hřeben Javorníků. Celé Velké Karlovice jsou propleteny cyklostezkami, které jsou dobře značené. Bikeareál - pro ty, kdo mají rádi adrenalin, je kousek od chalupy BIKEAREAL Kyčerka, kde si přijdou na své jak zkušení tak začínající bajkeři. Turistika - spoustu možností pro náročné i méně zdatné turisty, rovněž dobře značené trasy. Tipy na výlet - muzeum, kostel, fojtství, Karlovské jezero, rozhledny Miloňová a Sůkenická, kapličky, prales Razula, vodní nádrž Karolinka, jezero Balaton, vrchol Soláň, hřeben Javorníků - Kasárna, Portáš, Kohůtka. Vzdálenější rožnovský skanzen, Pustevny, Radhošt nebo Vsetínský zámek. Lyže - skiareál Kyčerka hned naproti chalupy, v okolí další areály - U Bambucha, Karolinka, Machůzky, Bzové, Razula, Horal, Galík, Soláň, Babská, Podťaté, Pod Soláněm, Kasárna, Kohůtka, Rališka, U Sachovy studánky, Pustevny, Bílá, Makov. Běžky - po celých Velkých Karlovicích jsou strojově upravovány běžkařské trasy, hned nad chalupou začíná jedna z nich. Hřebenové trasy - z Kasáren na Kohůtku nebo z Bumbálky až na Vsetín. Po celodenní námaze můžete navštívit některé z wellness center hotelů Tatra, Lanterna nebo Horal.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz