Chalupa Podlesí

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Polubný
Adresa: 
Horní Polubný 1362
Telefon: 
+420-774 497 981, 777 593 693
Web adresa:
www.chalupapodlesi.cz
www.ceskehory.cz/chalupapodlesi

kapacita  kapacita: 22 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jizerka počasí Jizerka

počasí Černá Říčka počasí Černá Říčka


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Podlesí  nabízí pobyt v krásném a klidném prostředí Jizerských hor 850m n.m. Okolí a poloha penzionu poskytuje široké možnosti pro celoroční rekreaci. Penzion se nachází na konci obce Horní Polubný, jako nejbližší k osadě JIZERKA, na běžecké trase a cyklostezce Jizerské magistrály. Firemní akce, rodinná dovolená, oslavy narozenin, svatby, atd.
Vybavení a služby
Ubytování je zajištěno ve 2-6 lůžkových pokojích vybavených veškerým pohodlím včetně kompletního sociálního zařízení. 1x 2-3 lůžkový pokoj, 2x 4 lůžkový  pokoj, 2x 4-6 lůžkový pokoj. Kapacita max. 23 lůžek. Příjemné posezení najdete např.  na venkovní terase. V případě potřeby větší kapacity lůžek, možnost rezervace dalších  25 lůžek na vedlejším penzionu (vzdálený ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Zimní sezóna: Všechny sjezdovky  v okolí mají umělé zasněžování a osvětlení na večerní lyžování, trasy Jizerské magistrály 100m od penzionu. • Letní sezóna: Za pěkného počasí grilování na terase. Grilování čerstvých pstruhů z vlastního jezírka. Hřiště na míčové sporty. 
Golf Harrachov 5km. Tenisové antukové kurty - Tanvald (100 Kč/hod). Lanové centrum ... více >>
Provozovatel: Marek Bohdanecký
Informace poskytnul: Marek Bohdanecký
TOPlist