Chalupa Podlesí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Podlesí  nabízí pobyt v krásném a klidném prostředí Jizerských hor 850m n.m. Okolí a poloha penzionu poskytuje široké možnosti pro celoroční rekreaci. Penzion se nachází na konci obce Horní Polubný, jako nejbližší k osadě JIZERKA, na běžecké trase a cyklostezce Jizerské magistrály. Firemní akce, rodinná dovolená, oslavy narozenin, svatby, atd.
Vybavení a služby
Ubytování je zajištěno ve 2-6 lůžkových pokojích vybavených veškerým pohodlím včetně kompletního sociálního zařízení. 1x 2-3 lůžkový pokoj, 2x 4 lůžkový  pokoj, 2x 4-6 lůžkový pokoj. Kapacita max. 23 lůžek. Příjemné posezení najdete např.  na venkovní terase. V případě potřeby větší kapacity lůžek, možnost rezervace dalších  25 lůžek na vedlejším penzionu (vzdálený 15m). Pro ubytované hosty možnost využití přístupu do sítě Internet zdarma. Uzamykatelná garáž na motorky. • STRAVOVÁNÍ - Stravování je ve formě polopenze (česká kuchyně) a večerní posezení s přáteli vám zpříjemní restaurace s barem. Nekuřácká restaurace. Speciality v naší restauraci: grilování čerstvých pstruhů z vlastního jezírka na venkovních grilech, lávové kameny, steaky z argentinského masa, fresh džusy. • INFRA SAUNA.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní sezóna: Všechny sjezdovky  v okolí mají umělé zasněžování a osvětlení na večerní lyžování, trasy Jizerské magistrály 100m od penzionu. • Letní sezóna: Za pěkného počasí grilování na terase. Grilování čerstvých pstruhů z vlastního jezírka. Hřiště na míčové sporty. 
Golf Harrachov 5km. Tenisové antukové kurty - Tanvald (100 Kč/hod). Lanové centrum Kořenov - dobrodružný areál pro každého (www.lanovecentrum.cz). Cyklotrasy Jizerské magistrály přímo u penziónu. Uzamykatelná úschovna kol a motocyklů. Paintball Kořenov.
TOPlist