TOPlist

Chalupa Nagasa

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Stříbrná
Adresa: 
Stříbrná 584, pošta Kraslice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 327 237
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/nagasa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  735 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bublava počasí Bublava

Obsazené termíny

24.8.2019 - 31.8.2019

Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v obci Stříbrná nedaleko Kraslic. Dostanete se k ní přímo po hlavní silnici z Kraslic. Další možností je příjezd vlakem do Kraslic a pokračování autobusem z Kraslic do Stříbrné. Autobusová zastávka je od chaty asi 100 metrů.

Vybavení a služby

V suterénu je umístěn pingpongový stůl, sedací souprava, letní kuchyně, krytá terasa se zahradním nábytkem a plynový gril. V přízemí chalupy je plně vybavená kuchyně, dále pak obývací pokoj s krbovými kamny, který může sloužit jako společenská místnost. Dále je zde ložnice s manželskou postelí (dětská postýlka na vyžádání). V přízemí je také umístěno WC a sprchový... více >>

Rekreace a služby v okolí

Pro letní období lze využít vyhřívaný bazén, který je umístěn na zahradě chaty. Dále je ve vzdálenosti cca 10km aquapark Schonek. Asi 22km od chaty je přírodní koupaliště Michall s největším toboganem. Pro další vyžití je zde golfové hřiště ve vzdálenosti 22 km v Sokolově, farma s koňmi, která nabízí program jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Okolí je bohaté na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Julie Černíková
Informace poskytnul: Julie Černíková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz