TOPlist

Chalupa Nagasa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v obci Stříbrná nedaleko Kraslic. Dostanete se k ní přímo po hlavní silnici z Kraslic. Další možností je příjezd vlakem do Kraslic a pokračování autobusem z Kraslic do Stříbrné. Autobusová zastávka je od chaty asi 100 metrů.
Vybavení a služby
V suterénu je umístěn pingpongový stůl, sedací souprava, letní kuchyně, krytá terasa se zahradním nábytkem a plynový gril. V přízemí chalupy je plně vybavená kuchyně, dále pak obývací pokoj s krbovými kamny, který může sloužit jako společenská místnost. Dále je zde ložnice s manželskou postelí (dětská postýlka na vyžádání). V přízemí je také umístěno WC a sprchový kout. V prvním patře jsou 2 ložnice s manželskými postelemi a obývací pokoj, který je vybaven otevřeným krbem. V objektu jsou 2 TV. Oplocená zahrada - zde můžete posedět v altánku, u bazénu. Na zahradě naleznete dál otevřené ohniště a gril na tuhá paliva. Jsou zde k dispozici 4 lehátka, 2 houpačky a lavičky. Vířivou vanu můžete použít po domluvě. Sociální vybavení: 2x WC a 1x sprchový kout, mimo koupelnu je automatická pračka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pro letní období lze využít vyhřívaný bazén, který je umístěn na zahradě chaty. Dále je ve vzdálenosti cca 10km aquapark Schonek. Asi 22km od chaty je přírodní koupaliště Michall s největším toboganem. Pro další vyžití je zde golfové hřiště ve vzdálenosti 22 km v Sokolově, farma s koňmi, která nabízí program jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Okolí je bohaté na historické památky a další turistické lokality, jako jsou lázeňská města, hrad Loket, zámek Bečov. Pro zimní období jsou zde 2 propojené zimní areály s lyžařskými středisky a to přímo ve Stříbrné a dále pak na Bublavě (cca 2km) se všemi službami, které tyto střediska mají mít. Lanovka, běžecká trať, půjčovna lyží, lyžařské kurzy Přehled sjezdovek: Velký Bleiberg: velmi těžká, Lesní: těžká 1000m, Slalomák: těžká 650m, Střední Bleiberg: těžká 600m, Turistická: lehká 1000m, Dětský park: velmi lehká 27m, Lyžařské hřiště: velmi lehká 80m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz