Chalupa na vršku

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Supíkovice
Adresa: 
Supíkovice 160
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 624 361
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupa-na-vrsku.cz
www.ceskehory.cz/chalupa-na-vrsku

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  407 m.


Poloha a dosažitelnost
Obec Supíkovice se nachází asi 10km severně od lázeňského města Jeseník. Chalupa na vršku leží na samém kraji obce s krásným výhledem do Polska na jedné straně a část pohoří Jeseníků a Rychlebských hor na straně druhé. Chalupa má velkou zahradu s venkovním posezením. Parkování pro 3 auta na pozemku u chalupy. Cyklisté mají možnost umístit 10 kol do uzamykatelné dvougaráže.
Vybavení a služby
Chalupa poskytuje ubytování pro 10 dospělých a jedno dítě v dětské postýlce. V patře umístěny tři ložnice – 2x 4 lůžka a 1x dvoulůžko s dětskou postýlkou. V každé ložnici vždy dvoulůžko a dvě jednotlivá lůžka. Maximální kapacita je 11 dospělých (přistýlka ve společenské místnosti). V chalupě je plně vybavená kuchyně s kuchyňskou linkou, jejíž součástí je plynový ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Okolí vhodné pro turistiku a cykloturistiku. V blízkosti jeskyně Na špičáku, ke koupání rybník Florian, krytý bazén v České Vsi, nedaleko rozhledna Zlatý Chlum, ranč Orel s adrenalin parkem, lanovým centrem a možností jízdy na koni. Lázeňské město Jeseník s dalšími možnostmi zábavy ve vzdálenosti 10km. Autobusová zastávka Supíkovice 200m, vlak Písečná 3km, restaurace ... více >>
Provozovatel: Jitka Plháková
Informace poskytnul: ubytovatel
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz