PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Na Návsi

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Chrastice
Adresa: 
Chrastice 65, 78832 Staré Město
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 768 422
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/nanavsi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ski Areál Kraličák

Po domluvě

Chalupa Na Návsi nabízí rekreační pobyt ve stylové chalupě maximálně pro deset osob. Stojí v horní části vesnice Chrastice nedaleko Starého Města pod Sněžníkem v n.v. 600m. Je situována jako polosamota. Chrastice jsou klidná horská vesnička ležící pod masivem Kralického Sněžníku.

Obsazené termíny

8.6.2023 - 10.6.2023

7.7.2023 - 9.7.2023

29.7.2023 - 5.8.2023

10.8.2023 - 13.8.2023

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Na Návsi nabízí rekreační pobyt ve stylové chalupě maximálně pro deset osob. Stojí v horní části vesnice Chrastice nedaleko Starého Města pod Sněžníkem v n.v. 600m. Je situována jako polosamota. Chrastice jsou klidná horská vesnička ležící pod masivem Kralického Sněžníku obklopená krásnou přírodou, loukami, pastvinami, lesy a horami. Za chalupou se vám... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa poskytuje pobyt max. pro deset osob ve třech ložnicích – 5 lůžek, 3 lůžka, 2 lůžka,možnost zapůjčení postýlky, povlečení v ceně. Za hlavním vstupem se nachází sociální zázemí, společenská místnost s televizí a wifi, propojená nikou s kuchyní, za další chodbou vstup do ložnic. V zadní části objektu je zděná veranda pro ukládaní lyží apod. Kuchyně je plně... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chalupa může být výchozím bodem několika dostupných vrcholů hor – Sušina (1321m n.m.) 8km ,Kralický Sněžník (1424m n.m.) 15km, Malý Sněžník (1326m n.m.) 15km, Paprsek (1022m n.m.) 15km, Návrší (890m n.m.) 8km, rozhledna na Štvanici (866m n.m.) 5km,Kladské sedlo (815m n.m.) 15km, Dolní Morava Slaměnka (1116 m n.m.) 13km a pro mnoho zajímavých míst - Chrastický hadec... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lenka Klimešová
Informace poskytnul: Lenka Klimešová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz