Chalupa Na Návsi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Na Návsi nabízí rekreační pobyt ve stylové chalupě maximálně pro deset osob. Stojí v horní části vesnice Chrastice nedaleko Starého Města pod Sněžníkem v n.v. 600m. Je situována jako polosamota. Chrastice jsou klidná horská vesnička ležící pod masivem Kralického Sněžníku obklopená krásnou přírodou, loukami, pastvinami, lesy a horami. Za chalupou se vám naskytnou výhledy na panorama Jeseníků a Rychlebských hor. Nabídne vám zázemí pro turistiku, cykloturistiku, houbaření nebo jen procházky v přírodě.
Vybavení a služby
Chalupa poskytuje pobyt max. pro deset osob ve třech ložnicích – 5 lůžek, 3 lůžka, 2 lůžka,možnost zapůjčení postýlky, povlečení v ceně. Za hlavním vstupem se nachází sociální zázemí, společenská místnost s televizí a wifi, propojená nikou s kuchyní, za další chodbou vstup do ložnic. V zadní části objektu je zděná veranda pro ukládaní lyží apod. Kuchyně je plně vybavena pro přípravu veškerých jídel – trouba, sklokeramická deska, lednice, mikrovlnka, toustovač,konvice, vinotéka, domácí výčepní zařízení s různými hlavicemi (po domluvě s majitelem lze objednat soudek). Koupelna se sprchovým koutem a WC (pračka + teplovzdušný ventilátor) + jedno samostatné WC. Teplo a teplá voda - ústřední topení s kotlem na tuhá paliva – topí majitel, v létě elektrický bojler. V CENĚ NÁJMU JSOU ZAHRNUTY VEŠKERÉ ENERGIE. Před vstupem do chalupy je prostorné venkovní posezení s možností grilování na grilu na dřevěné uhlí nebo na elektrické plotně. Parkování: u chalupy.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Chalupa může být výchozím bodem několika dostupných vrcholů hor – Sušina (1321m n.m.) 8km ,Kralický Sněžník (1424m n.m.) 15km, Malý Sněžník (1326m n.m.) 15km, Paprsek (1022m n.m.) 15km, Návrší (890m n.m.) 8km, rozhledna na Štvanici (866m n.m.) 5km,Kladské sedlo (815m n.m.) 15km, Dolní Morava Slaměnka (1116 m n.m.) 13km a pro mnoho zajímavých míst - Chrastický hadec (přírodní památka) 2km, pomník dědy Franze Schuberta 7km, kamenné zemědělské stavby nad Vojtíškovem 9km, naučná stezka Pasák 13km, údolí Prudkého potoka 3km,naučná stezka pevnostní oblasti, Medvědí jeskyně – Stronie Slaskie 17km, či výhledy z několika rozhleden – vyhlídka z radniční věžě ve Starém Městě, Stříbrná Twiggy, rozhledna na Křížové hoře, Suchý vrch, Val, Klepý, Štvanice, Stezka v oblacích na Dolní Moravě a zábavní park, Háj u Šumperka, Zlatý Chlum u Jeseníku, Borůvková hora u Javorníku, rozhledna Praděd a pro další zajímavá místa a památky. V zimním období si přijdou na své lyžaři, snowboardisté, běžkaři a skialpinisté.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz