PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Sklenařice » Chalupa Karolina a Vendula s finskou saunou

Chalupa Karolina a Vendula s finskou saunou

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Vysoké nad Jizerou, Sklenařice
Adresa: 
Chalupa Karolina a Vendula,Sklenařice čp.199,198
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 725 824 446, +420 608 882 289
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.stodoly.cz www.ceskehory.cz/stodoly
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Chalupa Karolina (12 osob) a Vendula (12 osob) jsou v bezprostřední blízkosti lyžařského střediska Šachty (Vysoké nad Jizerou) a upravovaných běžeckých tras. Svojí polohou, dispozicí interiérů a jejich moderním vybavením jsou velmi vhodné jak pro zimní, tak i pro letní rekreaci.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Karolina (12osob) a Vendula (12 osob) leží v západních Krkonoších, v blízkosti Vysokého nad Jizerou (3km), Jablonce nad Jizerou (3km), Harrachova (15km) v malé horské vesnici Sklenařice. Chylupy jsou umístěny na klidném místě. Ideální pro rodiny s dětmi. Vhodné místo pro horskou turistiku, jízdu na kolech, v zimě sjezdové lyžování, běžky. Cestu zjistíte... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V přízemí každého objektu je prostorná společenská místnost s velmi dobře vybavenou kuchyní a SAT TV, WC. V I.patře jsou ze společné chodby přístupné tři apartmány. Každý má ze vstupní chodbičky přístupnou vlastní koupelnu, ložnici pro dvě osoby se SAT TV a schody do podkrovní galerie se dvěma lůžky.Chalupa je vybavena sušičkou prádla. Ubytovatel v objektu nebydlí a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti jsou značené cyklotrasy.Sjezdovka Šachty - délka 950m s převýšením 188m, zasněžování sněhovými děly. Večerní lyžování 18-21 hodin. Na lyžích je možné sjet od chalupy až ke sjezdovce a nazpět dojedete taktéž zpět až k chalupě. 200m od chalupy je vlek pro děti. Na blízké sjezdovky (3km) Paseky nebo Jablonec nad Jizerou dojedete autem. Běžecký ráj naproti... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Libor Kainek
Informace poskytnul: Libor Kainek , Jaromír Novotný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz