PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Karolina a Vendula s finskou saunou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Karolina (12osob) a Vendula (12 osob) leží v západních Krkonoších, v blízkosti Vysokého nad Jizerou (3km), Jablonce nad Jizerou (3km), Harrachova (15km) v malé horské vesnici Sklenařice. Chylupy jsou umístěny na klidném místě. Ideální pro rodiny s dětmi. Vhodné místo pro horskou turistiku, jízdu na kolech, v zimě sjezdové lyžování, běžky. Cestu zjistíte snadno v této mapě. Jestliže přijíždíte od Jičína, nebo Hradce Králové, pak je kratši cesta přes Jilemnici. Od Prahy a Liberce můžete přijet přes Železný Brod. Všechny příjezdové trasy jsou dobře sjízdné i v zimě. Pokud máte "zimní pneu", zvládnete příjezd i bez sněhových řetězů (které ale určitě přibalte). Chalupy se nacházejí v horní části obce Sklenařice. Orientační bod je hospoda Mexiko, při pohledu na vchod "Mexika" směrem od silnice je odbočka k chalupám asi 50 metrů vpravo. Po úzké asfaltové silnici dojedete dolů k chalupám asi po 200m.
Vybavení a služby
V přízemí každého objektu je prostorná společenská místnost s velmi dobře vybavenou kuchyní a SAT TV, WC. V I.patře jsou ze společné chodby přístupné tři apartmány. Každý má ze vstupní chodbičky přístupnou vlastní koupelnu, ložnici pro dvě osoby se SAT TV a schody do podkrovní galerie se dvěma lůžky.Chalupa je vybavena sušičkou prádla. Ubytovatel v objektu nebydlí a je přítomen pouze při předání objektu. Každá chalupa 3x sprchový kout, 4x WC, Internet - Wifi. FOTBÁLEK - chalupa Karolina.Nově jsme pro Vás vybudovali venkovní finskou saunu.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti jsou značené cyklotrasy.Sjezdovka Šachty - délka 950m s převýšením 188m, zasněžování sněhovými děly. Večerní lyžování 18-21 hodin. Na lyžích je možné sjet od chalupy až ke sjezdovce a nazpět dojedete taktéž zpět až k chalupě. 200m od chalupy je vlek pro děti. Na blízké sjezdovky (3km) Paseky nebo Jablonec nad Jizerou dojedete autem. Běžecký ráj naproti areálu Šachty , nebo lesní tratě okolo rozhledny Štěpánka. V létě výlety do Harrachova, na Labskou louku. Z Rokytnice na Dvoračky. Do Špindlerova Mlýna na Medvědín. Na horských kolech kolem na Bedřichov, Krásnou Máří. Hrady a zámky: Frýdlant, Sychrov, Humprecht, Valdštejn, Hrubý Rohozec, Dětenice.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz