Chalupa Karolina a Vendula s finskou saunou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Karolina (12osob) a Vendula (12 osob) leží v západních Krkonoších, v blízkosti Vysokého nad Jizerou (3km), Jablonce nad Jizerou (3km), Harrachova (15km) v malé horské vesnici Sklenařice. Chylupy jsou umístěny na klidném místě. Ideální pro rodiny s dětmi. Vhodné místo pro horskou turistiku, jízdu na kolech, v zimě sjezdové lyžování, běžky. Cestu zjistíte snadno v této mapě. Jestliže přijíždíte od Jičína, nebo Hradce Králové, pak je kratši cesta přes Jilemnici. Od Prahy a Liberce můžete přijet přes Železný Brod. Všechny příjezdové trasy jsou dobře sjízdné i v zimě. Pokud máte "zimní pneu", zvládnete příjezd i bez sněhových řetězů (které ale určitě přibalte). Chalupy se nacházejí v horní části obce Sklenařice. Orientační bod je hospoda Mexiko, při pohledu na vchod "Mexika" směrem od silnice je odbočka k chalupám asi 50 metrů vpravo. Po úzké asfaltové silnici dojedete dolů k chalupám asi po 200m.
Vybavení a služby
V přízemí každého objektu je prostorná společenská místnost s velmi dobře vybavenou kuchyní a SAT TV, WC. V I. patře jsou ze společné chodby přístupné tři apartmány. Každý má ze vstupní chodbičky přístupnou vlastní koupelnu, ložnici pro dvě osoby se SAT TV a schody do podkrovní galerie se dvěma lůžky.Chalupa je vybavena sušičkou prádla. Ubytovatel v objektu nebydlí a je přítomen pouze při předání objektu. Každá chalupa 3x sprchový kout, 4x WC, Internet - Wifi. FOTBÁLEK - chalupa Karolina.Nově jsme pro Vás vybudovali venkovní finskou saunu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti jsou značené cyklotrasy.Sjezdovka Šachty - délka 950m s převýšením 188 m, zasněžování sněhovými děly. Večerní lyžování 18-21 hodin. Na lyžích je možné sjet od chalupy až ke sjezdovce a nazpět dojedete taktéž zpět až k chalupě. 200m od chalupy je vlek pro děti. Na blízké sjezdovky (3km) Paseky nebo Jablonec nad Jizerou dojedete autem. Běžecký ráj naproti areálu Šachty , nebo lesní tratě okolo rozhledny Štěpánka. V létě výlety do Harrachova, na Labskou louku. Z Rokytnice na Dvoračky. Do Špindlerova Mlýna na Medvědín. Na horských kolech kolem na Bedřichov, Krásnou Máří. Hrady a zámky: Frýdlant, Sychrov, Humprecht, Valdštejn, Hrubý Rohozec, Dětenice.
TOPlist