Chalupa Jipan - Loučná pod Klínovcem, České Hamry, Klínovec

Chalupa Jipan

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Loučná pod Klínovcem
Adresa: 
Mgr. Pavel Nýdr, Kerkovo nábřeží 170, 411 17 Libochovice
Telefon: 
mobil +420-602 758 150
Web adresa:
chalupajipan.cz
www.ceskehory.cz/jipan

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  900 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec počasí Klínovec

počasí Loučná pod Klínovcem počasí Loučná pod Klínovcem


Poloha a dosažitelnost
Chata leží v obci Loučná pod Klínovcem v nadmořské výšce 900m. Autobusová zastávka Loučná Nástup je vzdálena 1,2km. Chata se nachází u silnice a má parkoviště. 100 metrů od chaty staví na znamení skibus. Dojezd ze sjezdovek skiareálu KLÍNOVEC-SEVER je možný až k chatě. Chata je vzdálena 400m od turistického přechodu se SRN. Pěšky je možno za 15 minut být na náměstí v Oberwiesenthalu, významnén sportovním centru.
Vybavení a služby
Chata je nekuřácké prostředí. Ubytování je možné ve dvou dvoulůžkových a dvou čtyřlůžkových pokojích. Přistýlka je možná. Každý pokoj má koupelnu se sprchovým koutem a WC. V suterénu je pro tyto pokoje kuchyň s jídelnou. Vybavení kuchyně - pro každý pokoj je k dispozici skříň se základním nádobím. Další vybavení - varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Sousední objekt je restaurace s výbornou kuchyní. Bazén a sauna je v hotelu Nástup (1,2km), Skiareál KLÍNOVEC-SEVER (1000m), kde jsou půjčovny lyží, lyžařská škola, miniareál pro začátečníky s dětským vlekem ZDARMA, snowpark. Děti do 100cm jsou přepravovány zdarma. Běžecké tratě Klínovec, Boží Dar, Oberwiesenthal. V létě lze využít cyklotrasy v okolí s možností vyvezení kol lanovkou na vrchol Klínovce.
Provozovatel: Mgr. Pavel Nýdr
Informace poskytnul: Mgr. Pavel Nýdr
TOPlist