Poloha a dosažitelnost

Chata leží v obci Loučná pod Klínovcem v nadmořské výšce 900m. Autobusová zastávka Loučná Nástup je vzdálena 1,2km. Chata se nachází u silnice a má parkoviště. 100 metrů od chaty staví na znamení skibus. Dojezd ze sjezdovek skiareálu KLÍNOVEC-SEVER je možný až k chatě. Chata je vzdálena 400m od turistického přechodu se SRN. Pěšky je možno za 15 minut být na náměstí v Oberwiesenthalu, významnén sportovním centru.

  Vybavení a služby

Chata je nekuřácké prostředí. Ubytování je možné ve dvou dvoulůžkových a dvou čtyřlůžkových pokojích. Přistýlka je možná. Každý pokoj má koupelnu se sprchovým koutem a WC. V suterénu je pro tyto pokoje kuchyň s jídelnou. Vybavení kuchyně - pro každý pokoj je k dispozici skříň se základním nádobím. Další vybavení - varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, sporák.Možnost využití infrasauny. V celém objektu je připojení k internetu (WiFi).

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Sousední objekt je restaurace s výbornou kuchyní. Bazén a sauna je v hotelu Nástup (1,2km), Skiareál KLÍNOVEC-SEVER (1000m), kde jsou půjčovny lyží, lyžařská škola, miniareál pro začátečníky s dětským vlekem ZDARMA, snowpark. Děti do 100cm jsou přepravovány zdarma. Běžecké tratě Klínovec, Boží Dar, Oberwiesenthal. V létě lze využít cyklotrasy v okolí s možností vyvezení kol lanovkou na vrchol Klínovce.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Jipan Loučná pod Klínovcem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Jipan
Ceník ubytování a stravování