TOPlist

Chalupa Granát

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Polubný
Adresa: 
Horní Polubný 62, Kořenov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-773 133 980
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chalupagranat.cz
www.ceskehory.cz/chalupagranat
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 28 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jizerka počasí Jizerka

počasí Černá Říčka počasí Černá Říčka

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Ubytování v soukromí v Jizerských horách, obci Kořenov – Horní Polubný č.p. 62. Chalupa pochází z první třetiny osmnáctého století a sloužila desítky let jako rekreační zařízení jediného originálního výrobce šperků z českého granátu. V okolí byla a stále je pod označením Granát známa a proto byl původní název chalupy přirozeně zachován.

Vybavení a služby

Krásně a velkoryse zrekonstruované horské stavení v nadmořské výšce 820 m.n.m. nabízí stylové ubytování ve třech mezonetových apartmánech, o velikostech 90, 80 a 80 m2, a jednom samostatném pokoji. Každý apartmán je vybaven kuchyní s lednicí, mikrovlnnou troubou, čtyřplotýnkovou elektrickou varnou deskou a rychlovarnou konvicí. Dále pak oddělenými ložnicemi,... více >>

Rekreace a služby v okolí

Automobil (parkování u objektu), autobus MHD (zastávka 50m), nádraží ČSD (1km), obchod s potravinami (30m), pošta (20m), restaurace (200m-2km). Běžecké trasy, cyklotrasy, sjezdovky, horolezecké a pěší výstupy, single trek u Nového města pod Smrkem, sjezdovky v okolí: Čertova hora Harrachov (7km), Černá Říčka v Desné (2km), ski areál U Čápa Příchovice (3km), ski areál... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lukáš Kruml
Informace poskytnul: Lukáš Kruml
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz