PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Dolní Lánov » Chalupa Dolní Lánov

Chalupa Dolní Lánov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Lánov
Adresa: 
Dolní Lánov 181
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Chalupa Dolní Lánov chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Vrchlabí

Je možný

Tento hezký rekreační dům stojí v malé obci Dolní Lánov, 5km jihovýchodně od města Vrchlabí. Na velkém přírodním pozemku se kromě toho nachází zahradní bazén a hezký grilovací kout.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nejbližší lyžařský vlek v Lánově je vzdálený jen 2,5km od domu, ale v blízkém okolí se nachází také několik oblíbených lyžařských areálů: Dolní Dvůr (6km), Kněžický vrch (7km), Černý Důl (8km) a Herlíkovice (10km). V létě můžete vyrazit na výlet do Špindlerova Mlýna v srdci Krkonoš anebo navštívit moderní koupaliště v Trutnově (27km). Možnosti koupání: přehrada... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 6 osob ve 3 ložnicích. 1.ložnice 4x lůžko, 2.ložnice 2x lůžko, 3.ložnice 2x lůžko. V přízemí toaleta plus sprchový kout a umyvadlo; první patro toaleta plus umyvadlo. Vybavení chalupy: 2x TV, 1x Satelit, varná konvice, mikrovlna trouba, plynový sporák, překapávač na kávu, CD přehrávač, radio. Elektrické... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Blízká lyžařská střediska: Černá hora - Jánské Lázně, Horní Lánov, Černá hora - Černý Důl, Vrchlabí - Kněžický vrch, Ski Family - Dolní Dvůr, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Strážné, Herlíkovice - Bubákov, Košťálka, Benecko, Svoboda nad Úpou.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz