Chalupa Dolní Lánov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Lánov
Adresa: 
Dolní Lánov 181
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-773 073 412, 774 359 083
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupadolnilanov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Vrchlabí počasí Vrchlabí

Je možný

Tento hezký rekreační dům stojí v malé obci Dolní Lánov, 5km jihovýchodně od města Vrchlabí. Na velkém přírodním pozemku se kromě toho nachází zahradní bazén a hezký grilovací kout.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nejbližší lyžařský vlek v Lánově je vzdálený jen 2,5km od domu, ale v blízkém okolí se nachází také několik oblíbených lyžařských areálů: Dolní Dvůr (6km), Kněžický vrch (7km), Černý Důl (8km) a Herlíkovice (10km). V létě můžete vyrazit na výlet do Špindlerova Mlýna v srdci Krkonoš anebo navštívit moderní koupaliště v Trutnově (27km). Možnosti koupání: přehrada... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 6 osob ve 3 ložnicích. 1.ložnice 4x lůžko, 2.ložnice 2x lůžko, 3.ložnice 2x lůžko. V přízemí toaleta plus sprchový kout a umyvadlo; první patro toaleta plus umyvadlo. Vybavení chalupy: 2x TV, 1x Satelit, varná konvice, mikrovlna trouba, plynový sporák, překapávač na kávu, CD přehrávač, radio. Elektrické... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Blízká lyžařská střediska: Černá hora - Jánské Lázně, Horní Lánov, Černá hora - Černý Důl, Vrchlabí - Kněžický vrch, Ski Family - Dolní Dvůr, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Strážné, Herlíkovice - Bubákov, Košťálka, Benecko, Svoboda nad Úpou.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Stanislav Bezděka
Informace poskytnul: Stanislav Bezděka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz