Chalupa Dolní Lánov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nejbližší lyžařský vlek v Lánově je vzdálený jen 2,5km od domu, ale v blízkém okolí se nachází také několik oblíbených lyžařských areálů: Dolní Dvůr (6km), Kněžický vrch (7km), Černý Důl (8km) a Herlíkovice (10km). V létě můžete vyrazit na výlet do Špindlerova Mlýna v srdci Krkonoš anebo navštívit moderní koupaliště v Trutnově (27km). Možnosti koupání: přehrada Labská, přehrada Les Království, vodní nádrž Jahodnice, koupaliště Čistá, rybník Vejsplachy, koupaliště Valteřice, koupaliště Dolní Kalná, rybník U Mlejna, aquacentrum Jánské Lázně, koupaliště Jilemnice, bazén Jilemnice, koupaliště Retro park Sejfy, koupaliště Kruh, koupaliště Pecka, koupaliště Mříčná.
Vybavení a služby
Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 6 osob ve 3 ložnicích. 1.ložnice 4x lůžko, 2.ložnice 2x lůžko, 3.ložnice 2x lůžko. V přízemí toaleta plus sprchový kout a umyvadlo; první patro toaleta plus umyvadlo. Vybavení chalupy: 2x TV, 1x Satelit, varná konvice, mikrovlna trouba, plynový sporák, překapávač na kávu, CD přehrávač, radio. Elektrické topení + krb. Objekt je dostupný autem, 3 parkovací místa. Stravování vlastní.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Blízká lyžařská střediska: Černá hora - Jánské Lázně, Horní Lánov, Černá hora - Černý Důl, Vrchlabí - Kněžický vrch, Ski Family - Dolní Dvůr, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Strážné, Herlíkovice - Bubákov, Košťálka, Benecko, Svoboda nad Úpou.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz