Chalupa Desná

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Desná
Adresa: 
Sklářská 499, Desná II
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 336 007
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/hruskova

kapacita  kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Desná počasí Desná


Poloha a dosažitelnost
Chalupa na hlavním tahu Praha - Harrachov v blízkosti centra obce Desná. Příjezdová cesta k chalupě je celoročně přístupná. Možnost parkování 1-2 aut v garáži. A několika aut před garáží.
Vybavení a služby
Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8 osob ve 4 ložnicích. V přízemí se nachází 1 ložnice po 2 lůžkách, plně vybavená kuchyně, koupelna s vanou a sprchovým koutem společně s WC, společenská místnost (jídelna) s krbem na kterou navazuje obývací pokoj. Ze společenské mísnosti vede francouzské okno na terasu a zahradu s altánem a jezírkem. Na zahradě se ... více >>
Rekreace a služby v okolí
ZIMA: • Lyžování: Desná - Černá Říčka 4,6km, Příchovice - U Čápa 7km, Tanvald - Tanvaldský špičák 3,7km, Harrachov 14km a mnoho dalších • Běžky: Jizerská magistrála - cca 180km běžeckých tratí. LÉTO: • Tenis - městský sportovní areál v Desné cca 500m • Cykloturistika - Souš, Jizerka, Harrachov... • Turistika - Protržená přehrada, rozhledna Štěpánka, Černá ... více >>
Provozovatel: Daniela Hrušková
Informace poskytnul: Daniela Hrušková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz