Chalupa Desná - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Desná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa na hlavním tahu Praha - Harrachov v blízkosti centra obce Desná. Příjezdová cesta k chalupě je celoročně přístupná. Možnost parkování 1-2 aut v garáži. A několika aut před garáží.
Vybavení a služby
Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8 osob ve 4 ložnicích. V přízemí se nachází 1 ložnice po 2 lůžkách, plně vybavená kuchyně, koupelna s vanou a sprchovým koutem společně s WC, společenská místnost (jídelna) s krbem na kterou navazuje obývací pokoj. Ze společenské mísnosti vede francouzské okno na terasu a zahradu s altánem a jezírkem. Na zahradě se nachází gril a udírna. V 1.patře jsou 3 ložnice po 2 lůžkách, šatna a koupelna se sprchovým koutem a WC. 1x koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC v přízemí domu, a 1x koupelna se sprchovým koutem a WC v 1.patře. V celé chalupě je ústřední topení s radiátory na elektrický proud. V koupelně, která je v přízemí a v kuchyni je podlahové topení. Možnost topení v krbu dřevem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
ZIMA: • Lyžování: Desná - Černá Říčka 4,6km, Příchovice - U Čápa 7km, Tanvald - Tanvaldský špičák 3,7km, Harrachov 14km a mnoho dalších • Běžky: Jizerská magistrála - cca 180km běžeckých tratí. LÉTO: • Tenis - městský sportovní areál v Desné cca 500m • Cykloturistika - Souš, Jizerka, Harrachov... • Turistika - Protržená přehrada, rozhledna Štěpánka, Černá Studnice, ... ZAHRANIČÍ: • Polsko - Szklarska Poreba 24km - krásné lázeňské městečko, vodopády
TOPlist