Chalupa Beskydka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Mosty u Jablunkova
Adresa: 
Mosty u Jablunkova
Telefon: 
zobrazit telefony
+420605961628
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.beskydka.cz
www.ceskehory.cz/beskydka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 19 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  560 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Mosty u Jablunkova počasí Mosty u Jablunkova


Poloha a dosažitelnost

Chalupa je vzdálena od: Brna 213km, Ostravy 67km, Olomouce 134km, Českého Těšína 32km, Frýdku-Místku 45km, Třince 21km, Prahy 413km. Vybudováním obchvatu kolem Olomouce a zejména tříproudové dálnice z Hranic na Moravě je doprava velmi pohodlná. Je třeba však upozornit na cca 15 km úsek po R48, úseku tragických dopravních nehod. Jedná se o rychlostní komunikaci bez... více >>

Vybavení a služby

Chalupa se nachází u lesa, byt má 150m2 s 5 ložnicemi, obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, 2x kouplena, 3x WC a šatnu. Možnost navýšení kapacity o 6 lůžek(+2 ložnice, koupelna, WC, jídelna, obývací pokoj, kuchyně). NAŠI UBYTOVANÍ REKREANTI MAJÍ 15% SLEVU VE SKI AREÁLU MOSTY U JABLUNKOVA!!!

Rekreace a služby v okolí

LANOVÉ CENTRUM nabízí 42 překážek a 5 sjezdů na celkové délce cca 505m a to na 3 okruzích. TIPY NA VÝLET: Nejbližší krytý bazén s nerezovými bazény a saunou se nachází v nedalekém Třinci. Nejbližší nové letní koupaliště se nachází v Jablunkově "AMERYKA". Najdete tam mimo brouzdališť, bazénů a tobogánu i minigolf a lanové centrum. Tradiční trhy stále výhodných... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Helena Neugebauerová
Informace poskytnul: Neugebauerová Helena
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz