Chalupa Beskydka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je vzdálena od: Brna 213km, Ostravy 67km, Olomouce 134km, Českého Těšína 32km, Frýdku-Místku 45km, Třince 21km, Prahy 413km. Vybudováním obchvatu kolem Olomouce a zejména tříproudové dálnice z Hranic na Moravě je doprava velmi pohodlná. Je třeba však upozornit na cca 15 km úsek po R48, úseku tragických dopravních nehod. Jedná se o rychlostní komunikaci bez středového dělícího pásu. V obci Mosty u Jablunkova je nutno jet po hlavní, kolem kostela, podjet pod viaduktem, cca po 350m je po pravé straně autobusová zastávka "Bagno" následně asi po 100m odbočit vpravo. Chalupa se nachází jako poslední dům s 5 samostatných staveb až u Lesa. Parkovací stání v areálu objektu. Do nejbližšího obchodu, na policejní stanici, na nádraží a do restaurace je to cca 1.200m.
Vybavení a služby
Chalupa se nachází u lesa, byt má 150m2 s 5 ložnicemi, obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, 2x kouplena, 3x WC a šatnu. Možnost navýšení kapacity o 6 lůžek(+2 ložnice, koupelna, WC, jídelna, obývací pokoj, kuchyně). NAŠI UBYTOVANÍ REKREANTI MAJÍ 15% SLEVU VE SKI AREÁLU MOSTY U JABLUNKOVA!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
LANOVÉ CENTRUM nabízí 42 překážek a 5 sjezdů na celkové délce cca 505m a to na 3 okruzích. TIPY NA VÝLET: Nejbližší krytý bazén s nerezovými bazény a saunou se nachází v nedalekém Třinci. Nejbližší nové letní koupaliště se nachází v Jablunkově "AMERYKA". Najdete tam mimo brouzdališť, bazénů a tobogánu i minigolf a lanové centrum. Tradiční trhy stále výhodných nákupů, na česko - polském pomezí. Samotné město Polský Těšín má bohatou historii a jeho návštěva se jistě vyplatí. ZDE ČLÁNEK. Pivní lázně Bahenec. Jedná se výjimečnou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur. Nedalekých 20km, na slovenské straně, se nachází další velký ski areál SNOW PARADISE na kopci Veľká Rača (1.050m n.m.). Nejdelší sjezdovka v tomto areálu má 3.550m s převýšením 420m, což by mohlo uspokojit i milovníky zimních sportů v alpských podmínkách. Celkem v areálu najdete 13 sjezdovek (2 černé, 4 červené, 7 modrých). Prales MIONŠÍ svou rozlouhou patří k největším v ČR. Naučná stezka Mionší je asi 7 km dlouhý okruh s 10 zastaveními. Cílem je umožnit vám shlédnout část legendárního beskydského pralesa a přitom zachovat jeho klid. Proto je stezka sezónní - je přístupná od 1. června do 15.září. Trasa je středně náročná, s převýšením 330 m. Prohlídka vám asi zabere 3 až 4 hodiny. Stezka je určena pouze pro pěší. Třetina trasy vede po úzkých loveckých chodnících, a není proto vhodná pro dětské kočárky a osoby se ztíženou pohyblivostí. PRO DĚTI: Možnost sáňkování a bobování přímo u chalupy. Dětské lanové centrum je součástí lanového centra, má délku 25 m, 6 překážek, součásti centra je i pyramida výšky 3,10 m a tunel o délce 5,62 m. VSTUP ZDARMA. Vstup pouze dětem do 150 cm v doprovodu dospělé osoby nebo odpovědného zástupce Dřevěné prolézačky na velké ploše, Trampolíny atd.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz