Chata Karlov 37- ubytování na lyžařském svahu

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Prosinec-březen, pronájem oddělené části objektu 3-4 pokoje se 7-11 lůžky se soc. zařízením, 300 Kč/osobu/den. Při nižší obsazenosti objektu minimální sazba 1.500 Kč/den.
Letní sezona - ceny
Červen-září, možnost pronájmu celého objektu až 13 lůžek + 2 přist. v 5 pokojích, 250 Kč/osobu/den. Při nižší obsazenosti objektu minimální sazba 2.500 Kč/den. Po dohodě lze poskytnout i pronájem částečné sdílené kapacity objektu.
Období mimo sezónu - ceny
duben-květen, říjen-listopad, možnost pronájmu celého objektu - 13.lůžek + 2 přist. v 5 pokojích, 220 Kč/os/den. Při nižší obsazenosti objektu minimální sazba
2.000 Kč/den. Po dohodě lze poskytnout i pronájem částečné sdílené kapacity. Poplatek za elektro vytápění dle odečtu elektroměru.
Slevy:
Děti do 3 let bez nároku na lůžko - zdarma.
Děti od 4-10 let - 50%.
Další informace:
Preferovaná délka ubytování je 7 dní.
Krátkodobé pobyty (víkend, prodloužený víkend) jsou možné pouze po dohodě.
Dle vyhlášky obecního úřadu jsou účtovány poplatky za lázeňský a rekreační pobyt, t.j. 19,- Kč/osoba/den, osobám starším 18 let. Tento poplatek je zahrnut do ceny ubytování.
Použití sauny je samostatně zpoplatněno, 2 hod/400 Kč.
V zimě je objekt vytápěn ústředním topením s automatickým kotlem na pelety. Všechny místnosti jsou vybaveny alternativním elektrickým topením, přičemž sledovaná spotřeba bude po dohodě účtována samostatným poplatkem.
Při pronájmu celého objektu je vybírána kauce ve výši 0 - 3.000 Kč. Povlečení na postele je poskytováno pouze na vyžádání.
Platba zálohy ve výši 50% do termínu oznámeného při rezervaci a doplatek před nástupem na pobyt.
Objekt se předává osobně před nástupem na pobyt a v den odjezdu uklizen.
Stravování
Stravování vlastní nebo v blízkých restauračních zařízeních.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz