PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata U semínka

Ceník ubytování a stravování


Letní sezona - ceny
Cena za pronájem chaty:

2200 Kč/noc (2 - 3 noci) + energie + poplatek obci
1900 Kč/noc (4 - 7 nocí) + energie + poplatek obci
1800 Kč/noc (8 a více nocí) + energie + poplatek obci
Zimní sezona - ceny
od 1.12. - 30.3. 1.700Kč / noc / chata
Období mimo sezónu - ceny
O prázdninách ubytováváme jen týdenní pobyty tj. minimum 6 nocí.
Slevy:
Poplatek obci - v ceně ubytování není zahrnut poplatek obci Černá Voda 20,- Kč/osoba.
Energie - v ceně ubytování není zahrnuta spotřeba elektřiny, které se hradí na konci pobytu dle Vaší spotřeby v ceně 5kč za KW/H, stejně tak se doplácí spálené dřevo a dřevěné uhlí.
Stravování
Můžete si vařit, nebo grilovat v naší pergole. Na jídlo můžete zajít na základnu rychlebských stezek, nebo na chatu Radost - oboje je cca 300 metrů od chaty. Dál v obci je hotel, rybářská baška, hospoda Kaštánek apod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz