B&B A la montagne

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Suchá u Jáchymova
Adresa: 
Suchá 91, Jáchymov 36251
Telefon: 
+420-607 044 720, 607 127 530
Web adresa:
alamontagne.cz
www.ceskehory.cz/alamontagne

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec počasí Klínovec

Obsazené termíny

28.12.2018 - 31.12.2018

Poloha a dosažitelnost
A la montagne je klidný, rodinný penzion nacházející se uprostřed lesů, na úpatí Klínovce, v krušnohorské obci Suchá (nadmořská výška 750m). Dva kilometry pod námi se rozkládá údolí se známými lázněmi Jáchymov, o dvacet kilometrů dál leží Karlovy Vary. Nabízíme ideální zázemí pro aktivní odpočinek v krásné přírodě a na čerstvém vzduchu.
Vybavení a služby
Komfortní a vkusně zařízené pokoje s vlastní koupelnou a plošnými TV, připojeni Wi-Fi. Dále jsou k dispozici jídelna, kde podáváme v ceně zahrnuté snídaně (obědy a večere jsou možné v restauracích v okolí). Jídelna je vybavena ledničkou a mikrovlnnou troubou. Hostům nabízíme též k užívání: relaxační kout, společenskou místnost, venkovní terasu, úschovnu kol a lyží, parkoviště. Nekuřácké a klidné prostředí.
Rekreace a služby v okolí
Hlavní devizou našich hor je samozřejmě atraktivní nabídka sportovních aktivit. V zimě můžete využít služby okolních lyžařských center Klínovec, Boží Dar, Plešivec, Oberwiesenthal aj., pro běžkaře je v blízkosti hned několik nástupních míst Krušnohorské magistrály. Na své si přijdou i fanoušci výletů na sněžnicích. Po zbytek roku nabízí region pestrou škálu možností ... více >>
Provozovatel: Gabriella Lohner
Informace poskytnul: Gabriella Lohner
TOPlist