B&B A la montagne - Poloha, Služby, Okolí

B&B A la montagne

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
A la montagne je klidný, rodinný penzion nacházející se uprostřed lesů, na úpatí Klínovce, v krušnohorské obci Suchá (nadmořská výška 750m). Dva kilometry pod námi se rozkládá údolí se známými lázněmi Jáchymov, o dvacet kilometrů dál leží Karlovy Vary. Nabízíme ideální zázemí pro aktivní odpočinek v krásné přírodě a na čerstvém vzduchu.
Vybavení a služby
Komfortní a vkusně zařízené pokoje s vlastní koupelnou a plošnými TV, připojeni Wi-Fi. Dále jsou k dispozici jídelna, kde podáváme v ceně zahrnuté snídaně (obědy a večere jsou možné v restauracích v okolí). Jídelna je vybavena ledničkou a mikrovlnnou troubou. Hostům nabízíme též k užívání: relaxační kout, společenskou místnost, venkovní terasu, úschovnu kol a lyží, parkoviště. Nekuřácké a klidné prostředí.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hlavní devizou našich hor je samozřejmě atraktivní nabídka sportovních aktivit. V zimě můžete využít služby okolních lyžařských center Klínovec, Boží Dar, Plešivec, Oberwiesenthal aj., pro běžkaře je v blízkosti hned několik nástupních míst Krušnohorské magistrály. Na své si přijdou i fanoušci výletů na sněžnicích. Po zbytek roku nabízí region pestrou škálu možností pro cyklisty, turisty, příznivce nordic walking a horských koloběžek. Hosté našeho penzionu však můžou trávit čas i méně adrenalinově. V blízkém okolí se nachází bazén, sauna, pétanque, minigolf, tenisové kurty, ale i možnosti kulturního vyžití. Ti, kteří odolají nabídce procedur v jáchymovských lázeňských domech, pak mohou praktikovat jógu, nebo třeba jen relaxovat přímo v našem penzionu. A ráno plní energie vyrazit třeba na houby. A že jich v okolních lesích roste!
TOPlist