PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Heřmanice » Apartmány Wild Cherry

Apartmány Wild Cherry

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Heřmanice
Adresa: 
Heřmanice 176
Web adresa:
www.ceskehory.cz/wildcherry
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 380 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Frýdlant v Čechách

Po domluvě

Přízemní apartmán s kapacitou 8 osob (3/2-lůž. ložnice + 2 přistýlky v obývací místnosti - krb, TV). Vybavená kuchyně (myčka), jídelna, velká koupelna (vana pro dva, sprch.kout, 2x umyvadlo, WC, pisoár). Možnost polopenze. Velká zahrada (krytá osvětlená pergola, gril, udírna, ohniště, dětské hřiště)


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa stojí na polosamotě (velmi klidné místo) uprostřed houbových smíšených lesů pod vrcholem Lysý (nejzápadnější cíp Jizerských hor - Albrechtická vrchovina), na cyklotrase Pašerácká stezka - cca 100km dlouhá cyklotrasa kopírující hranici ČR s Německem a Polskem. Svou polohou je předurčena k relaxaci i k možnosti pořádání rodinných oslav. Stojí ve velké (5000m2)... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán s kapacitou 8 osob je umístěn v přízemí chalupy. Jeho součástí jsou 3 dvoulůžkové ložnice (z toho 1 s krbem, ložní prádlo a menší ručníky k dispozici, větší osušky s sebou), obývací pokoj s krbem a TV (2 přistýlky), kuchyně (sklokeramická varná deska, trouba, MV trouba, varná konvice, myčka na nádobí), koupelna (vana pro dva, sprchový kout, 2x umyvadlo, WC,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Léto: koupání: přehrada Fojtka Mníšek 10km, Berzdorfer See (DE) - písečné pláže s pískem z Baltu + cyklotrasa kolem jezera 35km, rybolov: přehrada Mlýnice 7km, single trek (jedna z nejlépe postavených tratí v Evropě): Libverda 16km, Jizerskohorská magistrála 10km, jízda na koni, golf, tenis: Frýdlant 10km, rafting: Bedřichov 24km, skalní město: Jizerskohorské bučiny... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Monika Kušnírová
Informace poskytnul: Lenka Kušnírová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz