Apartmány Wild Cherry

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa stojí na polosamotě (velmi klidné místo) uprostřed houbových smíšených lesů pod vrcholem Lysý (nejzápadnější cíp Jizerských hor - Albrechtická vrchovina), na cyklotrase Pašerácká stezka - cca 100km dlouhá cyklotrasa kopírující hranici ČR s Německem a Polskem. Svou polohou je předurčena k relaxaci i k možnosti pořádání rodinných oslav. Stojí ve velké (5000m2) zahradě s vlastní příjezdovou cestou a parkovištěm, jezírkem, ovocným sadem a relaxační zónou (velká krytá osvětlená pergola až pro 30 osob, dětské hřiště, gril, grilovací stůl, udírna, ohniště). Na vaší oslavě můžeme zahrát živě (na objednávku). Spousta výletních cílů v okolí: pěšky/na kole: zřícenina větrného mlýna, rozhledna, restaurace, čedičový lom, starověké hradiště, národní park/skalní město Jizerskohorské bučiny, Jizerská magistrála. Autem: zámek Frýdlant, Lázně Libverda, termály Chrastava, přehrada Fojtka (koupání), Liberec, Ještěd, Zgorzelec/Görlitz (levné nákupy), Berzdorfer See (písečná pláž s pískem z Baltu)
Vybavení a služby
Apartmán s kapacitou 8 osob je umístěn v přízemí chalupy. Jeho součástí jsou 3 dvoulůžkové ložnice (z toho 1 s krbem, ložní prádlo a menší ručníky k dispozici, větší osušky s sebou), obývací pokoj s krbem a TV (2 přistýlky), kuchyně (sklokeramická varná deska, trouba, MV trouba, varná konvice, myčka na nádobí), koupelna (vana pro dva, sprchový kout, 2x umyvadlo, WC, pisoár, jídelna (stůl pro 6-8 osob), zádveří, vstupní chodba. Stravování formou vlastního vaření (veškeré nádobí pro vaření a stolování je k dispozici), nebo formou polopenze (snídaně bufet, večeře servírovaná v termomísách dle počtu osob - tři chody - polévka, hlavní jídlo, salát/kompot). Pořádání rodinných oslav - občerstvení dle domluvy (točené pivo, studený a teplý raut, maso a klobásy z udírny, večerní guláš s chlebem atd.). Bylinková zahrádka. Závěrečný úklid, parkování v ceně pobytu.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Léto: koupání: přehrada Fojtka Mníšek 10km, Berzdorfer See (DE) - písečné pláže s pískem z Baltu + cyklotrasa kolem jezera 35km, rybolov: přehrada Mlýnice 7km, single trek (jedna z nejlépe postavených tratí v Evropě): Libverda 16km, Jizerskohorská magistrála 10km, jízda na koni, golf, tenis: Frýdlant 10km, rafting: Bedřichov 24km, skalní město: Jizerskohorské bučiny 3km, skanzen: Oldřichov v Hájích 10km, ZOO a botanická Liberec 18km, přírodní rezervace Meandry Smědé 18km, zima: běžecké tratě kolem Frýdlantu a Albrechtic - 2km, napojeny na Jizerskou magistrálu (nástup v Oldřichově 10km). SKI areál: Ještěd 20km, Bedřichov 25km, Szrenica (PL)- nejmodernější a nejdelší sjezdovka ve střední Evropě 25km. Koupání v zimě: Aquapark Babylon 18km, termální lázně Chrastava 15km, wellness - Frýdlant 10km, Lázně Libverda 16km, krytý DINO-park Liberec 18km, IQ landia Liberec 18km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz