TOPlist

Apartmány u Macháčků

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Lipno nad Vltavou
Adresa: 
Lipno nad Vltavou 63
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 271 533, 603 579 427
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
umachacku-lipno.cz
www.ceskehory.cz/umachacku-lipno
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Lipno (skiareál) počasí Lipno (skiareál)

počasí Dolní Vltavice počasí Dolní Vltavice

Lipno hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický

TOP LOKALITA. Dva rodinné apartmány se samostatnou oddělenou ložnicí a studio v centru Lipna nad Vltavou, stranou blízko lesa do 5 minut chůze od Skiareálu, na lyžích se dostane přímo na sjezdovku 300m. Apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi jsou vybaveny plně vybaveny a přizpůsobeny dětem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány leží v obci Lipno nad Vltavou do 5 minut chůze od všech spotovních aktivit co Lipno nabízí, vyhledáváná a oblíbená Stezka korunami stromů je vzdálena 1.2km pěší chůze od apartmánu nebo od parkoviště lannové dráhy 500m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány pro rodiny s dětmi jsou vybaveny novým nábytkem z kvalitního bukového dřeva, je zde spousta úložného prostoru, plně vybavené kuchyně, mikrovlnná trouba, kávovar, rych.konvice, sklo.vařič. WiFi velkou LCD televizí. Vaše soukromí ochrání předokenní rolety, antibakteriální peřiny pro Vaše pohodlí. Klienti v zimě ocení sušák 12 párů bot, zdarma úschova lyží a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Dva rodinné apartmány se samostatnou oddělenou ložnicí a studio v centru Lipna nad Vltavou, stranou blízko lesa do 5 minut chůze od Skiareálu, v případě přírodního sněhu se na lyžích dostanete přímo na sjezdovku 300m od apartmánů, Skiareál Lipno se třemi čtyřsedačkovými lanovkami, FOXPARK výukové hřiště pohyblivé koberce pro nejmenší, Skiareál Lipno nabízí půjčovnu... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Václav Macháček
Informace poskytnul: Václav Macháček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz