České hory » Jeseníky » Ubytování » Rejhotice » Apartmány Liščí potok - Kouty nad Desnou

Apartmány Liščí potok - Kouty nad Desnou

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Loučná nad Desnou, Rejhotice
Adresa: 
Kouty nad Desnou
Telefon: 
+420-736 720 785
Web adresa:
www.apartmanyliscipotok.cz
www.ceskehory.cz/apartmanyliscipotok

kapacita  kapacita: 34 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  620 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kouty nad Desnou počasí Kouty nad Desnou

Obsazené termíny

31.1.2019 - 2.2.2019

8.2.2019 - 16.2.2019

Poloha a dosažitelnost
Apartmánový dům Liščí potok se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky na okraji obce Kouty nad Desnou u hlavní trasy (I/44) mezi Šumperkem a Jeseníkem. Najdete jej u sportovního a lyžařského areálu Kouty přímo pod sjezdovkami a nástupní stanicí šestisedačkové lanovky - 80m chůzí do mírného kopce se dostanete ke sjezdovkám.
Vybavení a služby
Nabízí příjemné a kvalitní ubytování v nově zrekonstruované budově se 7 apartmány pro 2–7 osob. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem, TV, zdarma dostupné WI-FI, svoji vlastní uzamykatelnou kóji pro úschovu různého sportovního vybavení se sušákem obuvi a možnost posezení na letní terase s grilem a dětským zázemím. Parkování je zdarma přímo u budovy.
Rekreace a služby v okolí
AREÁL KOUTY – HORSKÉ CENTRUM ZÁBAVY A SPORTU: V zázemí areálu se občerstvíte v moderním gastro Restaurantu se třemi provozy (v jedné z nich je umístěna expozice z Koutecké historie), bowling barem a letní terasou. U horní stanice lanovky se nachází ski bar s občerstvením a posezením. V areálu najdete také infocentrum se sportovní prodejnou, testcentrem, půjčovnou a ... více >>
Provozovatel: Vízmberk s.r.o.
Informace poskytnul: Vízmberk s.r.o.
TOPlist