PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Nové Domky » Apartmány Hájovna Lipno

Apartmány Hájovna Lipno

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Lipno nad Vltavou, Nové Domky
Adresa: 
Nové Domky 14, 382 78 Loučovice
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Apartmány Hájovna Lipno chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 840 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipno (skiareál)

počasí Lipno nad Vltavou

Wi-Fi

Není možný

Apartmány HÁJOVNA se nacházejí 500m od Lipenského jezera, v lokalitě Nové Domky, ve směru na Přední Výtoň. Poloha na kopci skýtá nádherný a nezapomenutelný panoramatický výhled na jezero a přírodu. MÁME PRO VÁS 2 NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ APARTMÁNY SE 2 LOŽNICEMI, KUCHYNÍ A VLASTNÍ KOUPELNOU.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány HÁJOVNA se nacházejí 1,5km od hráze Lipenského jezera, v lokalitě Nové Domky, ve směru na Přední Výtoň. Poloha na kopci skýtá nádherný a nezapomenutelný panoramatický výhled na jezero a pohoří Šumavy. Autem - z hráze Lipenského jezera po cca 1km odbočíte 1.asfaltovou odbočkou vlevo do kopce (délka odbočky 500m), poté na vyhlídce - rozdvojení odbočíte vlevo.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány HÁJOVNA svou polohou na kopci skýtají nádherný a nezapomenutelný panoramatický výhled na jezero a okolní přírodu. MÁME PRO VÁS 2 NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ APARTMÁNY SE 2 LOŽNICEMI, VYBAVENOU KUCHYNÍ A VLASTNÍMI KOUPELNAMI, UMÍSTĚNÉ V PROSTORÁCH BÝVALÉ HÁJOVNY, V HISTORICKÉM OBJEKTU. KAŽDÝ Z APARTMÁNŮ JSME SE SNAŽILI ZAŘÍDIT TAK, ABY BYL JEDINEČNÝ A PŮSOBIL... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lipenské Jezero Jezero 500m. Pláže Marina Lipno 3,5km, Přední Výtoň 4km, přírodní pláž 500m. Cyklostezka 500m. Skiareál Lipno 4km, Skiareál Sternstein 25km, Skiareál Hochficht 38km. Stezka v korunách stromů 6km. Svatý Tomáš 15km, Český Krumlov 34km, Sternsteinwarte (rozhledna) - Rakousko 19km. Hraniční přechod Guglwald 9km. Supermarket COOP Lipno 4km,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz