České hory » Šumava » Ubytování » Nové Domky » Apartmány Hájovna Lipno

Apartmány Hájovna Lipno

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Lipno nad Vltavou, Nové Domky
Adresa: 
Nové Domky 14, 382 78 Loučovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 645 805, 728 639 208
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmany-hajovna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 840 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipno (skiareál) počasí Lipno (skiareál)

počasí Lipno nad Vltavou počasí Lipno nad Vltavou

Lipno hlásí 50 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Wi-Fi

Není možný

Apartmány HÁJOVNA se nacházejí 500m od Lipenského jezera, v lokalitě Nové Domky, ve směru na Přední Výtoň. Poloha na kopci skýtá nádherný a nezapomenutelný panoramatický výhled na jezero a přírodu. MÁME PRO VÁS 2 NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ APARTMÁNY SE 2 LOŽNICEMI, KUCHYNÍ A VLASTNÍ KOUPELNOU.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány HÁJOVNA se nacházejí 1,5km od hráze Lipenského jezera, v lokalitě Nové Domky, ve směru na Přední Výtoň. Poloha na kopci skýtá nádherný a nezapomenutelný panoramatický výhled na jezero a pohoří Šumavy. Autem - z hráze Lipenského jezera po cca 1km odbočíte 1.asfaltovou odbočkou vlevo do kopce (délka odbočky 500m), poté na vyhlídce - rozdvojení odbočíte vlevo.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány HÁJOVNA svou polohou na kopci skýtají nádherný a nezapomenutelný panoramatický výhled na jezero a okolní přírodu. MÁME PRO VÁS 2 NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ APARTMÁNY SE 2 LOŽNICEMI, VYBAVENOU KUCHYNÍ A VLASTNÍMI KOUPELNAMI, UMÍSTĚNÉ V PROSTORÁCH BÝVALÉ HÁJOVNY, V HISTORICKÉM OBJEKTU. KAŽDÝ Z APARTMÁNŮ JSME SE SNAŽILI ZAŘÍDIT TAK, ABY BYL JEDINEČNÝ A PŮSOBIL... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lipenské Jezero Jezero 500m. Pláže Marina Lipno 3,5km, Přední Výtoň 4km, přírodní pláž 500m. Cyklostezka 500m. Skiareál Lipno 4km, Skiareál Sternstein 25km, Skiareál Hochficht 38km. Stezka v korunách stromů 6km. Svatý Tomáš 15km, Český Krumlov 34km, Sternsteinwarte (rozhledna) - Rakousko 19km. Hraniční přechod Guglwald 9km. Supermarket COOP Lipno 4km,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bones, s.r.o.
Informace poskytnul: Kateřina Hofmanová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz