TOPlist
České hory » Krkonoše » Ubytování » Oblanov » Rekreační areál Dolce

Rekreační areál Dolce

Druh ubytování: 
Autocamping
Místo: 
Trutnov, Oblanov
Adresa: 
Oblanov 37
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 774 233 342 (rezervace)
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.camp-dolce.cz
www.ceskehory.cz/camp-dolce
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 150 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  427 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Trutnov počasí Trutnov


Poloha a dosažitelnost

Rekreační areál Dolce se nachází ca 5km od města Trutnov. Z centra města Trutnova se vydejte směrem Hostinné - Jičín - Praha. Po ca 2km jízdě po hlavní silnici (č.16) odbočtě v obci Volanov doleva (u hlavní silnice umístěn ukazatel na areál Dolce). Nyní pojedete ca 1km do kopce a na první křižovatce odbočte opět doleva, na druhé křižovatce doprava (u dřevěné zastávky MHD) a na poslední křižovatce doleva.

Vybavení a služby

V našem areálu najdete nejen ubytování ve zděných rekreačních domcích, ale také ve Finských chatách, mobilheimech či plně vybavených stanech. Klidná kempová místa pro stanování a karavaning. Nedílnou součást areálu tvoří recepce, stylová restaurace s dětským koutkem a venkovní terasou, dětské hřiště, sportovní areál (tenisové kurty, volejbalový kurt, minigolf,... více >>

Rekreace a služby v okolí

Sportovní možnosti – antukový tenisový kurt, volejbalový a nohejbalový kurt, hřiště na beachvolejbal, minigolf, ping-pong, půjčovna sportovních potřeb, koupání v rekreační nádrži s tobogánem, turistika, cykloturistika, sportovní rybolov, v zimě výlety na běžkách, bruslení na rybníce, sáňkování, v blízkém okolí významná lyžařská střediska (Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Mladé Buky, Prkenný Důl, Černý Důl, Petříkovice)

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: JOPO Relax, s.r.o.
Informace poskytnul: Josef Pokorný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz