České hory » Krkonoše » Ubytování » Oblanov » Rekreační areál Dolce

Rekreační areál Dolce

Druh ubytování: 
Autocamping
Místo: 
Trutnov, Oblanov
Adresa: 
Oblanov 37, TRUTNOV
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 774 233 342 (rezervace)
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.camp-dolce.cz
www.ceskehory.cz/camp-dolce
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 150 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 427 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Trutnov počasí Trutnov

Areál se nachází v nádherném a klidném přírodním prostředí, na úpatí Krkonoš, ca 5km od města Trutnov. Svou polohou je ideálním výchozím místem pro návštěvu horských středisek Skiresort Černá hora - Pec nebo Areál Mladé Buky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační areál Dolce se nachází cca 5km od Trutnova. Z centra města Trutnova se vydejte na kruhovém objezdu směrem na Jičín Po cca 2km jízdě po hlavní silnici (č.16) odbočtě v obci Volanov doleva (u hlavní silnice umístěn ukazatel na areál Dolce). Nyní pojedete cca 1km do kopce a pak už pokračujte stále po směrovkách na Kemp Dolce.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování ve zděných rekreačních domcích, finských chatách, mobilheimech či plně vybavených stanech. Klidná kempová místa pro stanování a karavaning. Nedílnou součást areálu tvoří přírodní koupaliště s tobogánem, stylová restaurace s venkovní terasou, dětská hřiště, sportovní areál (tenisové kurty, beachvolejbalový kurt, minigolf, půjčovna paddleboardů a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Sportovní možnosti – antukové tenisové kurty, volejbalový a nohejbalový kurt, hřiště na beachvolejbal, minigolf, ping-pong, půjčovna sportovních potřeb, koupání v rekreační nádrži s tobogánem, turistika, cykloturistika, sportovní rybolov, v zimě výlety na běžkách, bruslení na rybníce, sáňkování, v blízkém okolí významná lyžařská střediska (Janské Lázně, Pec pod... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: JOPO Relax, s.r.o.
Informace poskytnul: Josef Pokorný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz