Rekreační areál Dolce - Oblanov, Trutnov, Dolce u Trutnova
České hory » Krkonoše » Ubytování » Oblanov » Rekreační areál Dolce

Rekreační areál Dolce

Druh ubytování: 
Autocamping
Místo: 
Trutnov, Oblanov
Adresa: 
Oblanov 37
Telefon: 
+420 774 233 342 (rezervace)
Web adresa:
www.camp-dolce.cz
www.ceskehory.cz/camp-dolce

kapacita  kapacita: 150 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  427 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Trutnov počasí Trutnov


Poloha a dosažitelnost
Rekreační areál Dolce se nachází ca 5km od města Trutnov. Z centra města Trutnova se vydejte směrem Hostinné - Jičín - Praha. Po ca 2km jízdě po hlavní silnici (č.16) odbočtě v obci Volanov doleva (u hlavní silnice umístěn ukazatel na areál Dolce). Nyní pojedete ca 1km do kopce a na první křižovatce odbočte opět doleva, na druhé křižovatce doprava (u dřevěné zastávky MHD) a na poslední křižovatce doleva.
Vybavení a služby
V našem areálu najdete nejen ubytování ve zděných rekreačních domcích, ale také ve Finských chatách, mobilheimech či plně vybavených stanech. Klidná kempová místa pro stanování a karavaning. Nedílnou součást areálu tvoří recepce, stylová restaurace s dětským koutkem a venkovní terasou, dětské hřiště, sportovní areál (tenisové kurty, volejbalový kurt, minigolf, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Sportovní možnosti – dva antukové tenisové kurty, volejbalový a nohejbalový kurt, minigolf, ping-pong, půjčovna sportovních potřeb, koupání v rekreační nádrži, turistika, cykloturistika, sportovní rybolov, v zimě výlety na běžkách, bruslení na rybníce, sáňkování, v blízkém okolí významná lyžařská střediska (Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Mladé Buky, Prkenný Důl, Černý Důl, Petříkovice)
Provozovatel: JOPO Relax, s.r.o.
Informace poskytnul: Josef Pokorný
TOPlist