PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rekreační areál Dolce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační areál Dolce se nachází cca 5km od Trutnova. Z centra města Trutnova se vydejte na kruhovém objezdu směrem na Jičín Po cca 2km jízdě po hlavní silnici (č.16) odbočtě v obci Volanov doleva (u hlavní silnice umístěn ukazatel na areál Dolce). Nyní pojedete cca 1km do kopce a pak už pokračujte stále po směrovkách na Kemp Dolce.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve zděných rekreačních domcích, finských chatách, mobilních domech či plně vybavených stanech. Klidná kempová místa pro stanování a karavaning. Nedílnou součást areálu tvoří přírodní koupaliště s tobogánem, stylová restaurace s venkovní terasou, dětská hřiště, sportovní areál (tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, minigolf, půjčovna paddleboardů a šlapacích kár), zastřešené posezení s grilem, ohniště, kiosky s rychlým občerstvením, kempová kuchyňka, prádelna, babyroom, ...

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sportovní možnosti – antukové tenisové kurty, volejbalový a nohejbalový kurt, hřiště na beachvolejbal, minigolf, ping-pong, ruské kuželky, petanque, půjčovna kol a sportovních potřeb, úschovna kol, koupání v rekreační nádrži s tobogánem, turistika, cykloturistika, sportovní rybolov.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz