Rekreační areál Dolce - Poloha, Služby, Okolí

Rekreační areál Dolce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační areál Dolce se nachází ca 5km od města Trutnov. Z centra města Trutnova se vydejte směrem Hostinné - Jičín - Praha. Po ca 2km jízdě po hlavní silnici (č.16) odbočtě v obci Volanov doleva (u hlavní silnice umístěn ukazatel na areál Dolce). Nyní pojedete ca 1km do kopce a na první křižovatce odbočte opět doleva, na druhé křižovatce doprava (u dřevěné zastávky MHD) a na poslední křižovatce doleva.
Vybavení a služby
V našem areálu najdete nejen ubytování ve zděných rekreačních domcích, ale také ve Finských chatách, mobilheimech či plně vybavených stanech. Klidná kempová místa pro stanování a karavaning. Nedílnou součást areálu tvoří recepce, stylová restaurace s dětským koutkem a venkovní terasou, dětské hřiště, sportovní areál (tenisové kurty, volejbalový kurt, minigolf, půjčovna drobných sportovních potřeb), zastřešené posezení s grilem, ohniště, kiosky s rychlým občerstvením, rekreační nádrž s travnatou pláží, kempové sociální zařízení, kempová kuchyňka, prádelna, babyroom, ...

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sportovní možnosti – dva antukové tenisové kurty, volejbalový a nohejbalový kurt, minigolf, ping-pong, půjčovna sportovních potřeb, koupání v rekreační nádrži, turistika, cykloturistika, sportovní rybolov, v zimě výlety na běžkách, bruslení na rybníce, sáňkování, v blízkém okolí významná lyžařská střediska (Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Mladé Buky, Prkenný Důl, Černý Důl, Petříkovice)
TOPlist