Poloha a dosažitelnost

Rekreační areál Dolce se nachází ca 5km od města Trutnov. Z centra města Trutnova se vydejte směrem Hostinné - Jičín - Praha. Po ca 2km jízdě po hlavní silnici (č.16) odbočtě v obci Volanov doleva (u hlavní silnice umístěn ukazatel na areál Dolce). Nyní pojedete ca 1km do kopce a na první křižovatce odbočte opět doleva, na druhé křižovatce doprava (u dřevěné zastávky MHD) a na poslední křižovatce doleva.

  Vybavení a služby

V našem areálu najdete nejen ubytování ve zděných rekreačních domcích, ale také ve Finských chatách, mobilheimech či plně vybavených stanech. Klidná kempová místa pro stanování a karavaning. Nedílnou součást areálu tvoří recepce, stylová restaurace s dětským koutkem a venkovní terasou, dětské hřiště, sportovní areál (tenisové kurty, volejbalový kurt, minigolf, půjčovna drobných sportovních potřeb), zastřešené posezení s grilem, ohniště, kiosky s rychlým občerstvením, rekreační nádrž s travnatou pláží, kempové sociální zařízení, kempová kuchyňka, prádelna, babyroom, ...

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Sportovní možnosti – dva antukové tenisové kurty, volejbalový a nohejbalový kurt, minigolf, ping-pong, půjčovna sportovních potřeb, koupání v rekreační nádrži, turistika, cykloturistika, sportovní rybolov, v zimě výlety na běžkách, bruslení na rybníce, sáňkování, v blízkém okolí významná lyžařská střediska (Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Mladé Buky, Prkenný Důl, Černý Důl, Petříkovice)

Zpět


TOPlist
  Rekreační areál Dolce Trutnov, Oblanov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační areál Dolce
Ceník ubytování a stravování