PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Boží Dar » Apartmány Jurica Boží Dar

Apartmány Jurica Boží Dar

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Boží Dar
Adresa: 
362 62 Boží Dar 88
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 606 630 850, +420 607 674 857
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmany.jurica.cz www.ceskehory.cz/jurica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 187 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1029 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Boží Dar

počasí Boží Dar - Novako

Wi-Fi

Je možný

Plně vybavené apartmány v centru Božího Daru, 150m od lyžařských vleků. Každý apartmán vybaven kuchyňkou, TV, WI-FI, vlastní koupelna a parkovací místo. V objektu společenská místnost s krbem, WiFi. 11x ap. 2-3 osoby, 4x ap. 4 osoby, 5x ap. 5 osob, 9x ap. 4-6 osob. Pro skupinu zvl.ceny


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nachází v centru Božího Daru v srdci Krušných hor. Možnost příjezdu autem od Karlových Varů a Chomutova. Další možnost příjezdu autobusem z Karlových Varů a Jáchymova. Vlastní parkoviště u objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý apartmán plně vybaven sociálním zařízením, kuchyňkou, TV, radio, ap. Kuchyňky vybaveny ledničkou, vařičem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a kompletním nádobí. Každý apartmán má vlastní uzamykatelnou skříňku na lyže a sušení obuvi. V objektu společenská místnost s krbem a možností připojit se na WiFi. Více na www.apartmany.jurica.cz

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Dětský lyžařský areál Skiareál Boží Dar a hřiště přímo v blízkosti objektu. Půjčovny lyžařského a snowboardingového vybavení. 6 dalších lyžařských vleků, upravené běžecké stopy propojené CZE a D, cyklotrasy. Cca 20 restaurací k možnosti stravování v obci, info centrum, muzeum, obchod. Vše v docházkové vzdálenosti několika minut.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Anton Jurica
Informace poskytnul: Julie Juricová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz