Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v centru Božího Daru v srdci Krušných hor. Možnost příjezdu autem od Karlových Varů a Chomutova. Další možnost příjezdu autobusem od Karlových Varů a Jáchymova. Vlastní parkoviště u objektu.

  Vybavení a služby

Každý apartmán plně vybaven sociálním zařízením, kuchyňkou, TV, radio, ap. Kuchyňky vybaveny ledničkou, vařičem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a kompletním nádobím. V objektu možnost garážování aut. Každý apartmán má vlastní uzamykatelnou skříňku na lyže a sušení obuvi, vyhražen prostor pro mazání a servis lyží. V objektu společenská místnost s krbem a možností připojit se na WiFi. Více na www.apartmany.jurica.cz  Rekreace a služby v okolí

Ve skiareálu Boží Dar - Neklid třísedačková lanovka v provozu!!! 6 dalších lyžařských vleků, největší snowpark v CZE, upravené běžecké stopy propojené CZE a D, cyklotrasy přímo na dosah ruky, vše do 150m od objektu bez dojíždění. Dětský lyžařský areál a hřiště přímo u objektu. Půjčovny lyžařského a snowboardingového vybavení. Cca 20 restaurací k možnosti stravování v obci, infocentrum, muzeum.

Zpět


TOPlist
  Apartmány - Boží Dar 84, 86 a 126
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány - Boží Dar 84, 86 a 126
Ceník ubytování a stravování