Apartmán v Podbeskydí - Tichá, Frenštát pod Radhoštěm
České hory » Beskydy » Ubytování » Tichá » Apartmán v Podbeskydí

Apartmán v Podbeskydí

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Tichá
Adresa: 
Tichá 87
Telefon: 
+420-605 066 968
Web adresa:
www.airbnb.cz/rooms/5536146
www.ceskehory.cz/apartmanvtiche

Poloha a dosažitelnost
Vlaková zastávka je ve Frenštátu pod Radhoštěm, dostupná pěšky přes pole či po silnici (4–5km) nebo autobusem na zastávku Tichá, U mostu (cca 150m od ubytování). Přímé autobusové spoje do vzdálenějších míst (Rožnov pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Ostrava) jezdí ze zastávky Tichá, U Adamce (cca 1km od ubytování).
Vybavení a služby
V apartmánu je ložnice (manželská postel + 2 samostatné postele), průchozí místnost s rozkládací sedací soupravou (možnost vytvoření lůžek z matrací pro 2 osoby) a kuchyňským koutem (místnost slouží jako obývák, kuchyň a jídelna dohromady), předsíňka, koupelna se sprchovým koutem, záchod. Lze zařídit přistýlku. Možnost využívání zahrady (zahradní krb, altánek, ohniště). Parkování ve dvoře.
Rekreace a služby v okolí
Nádherné okolí s jedinečným pohledem na beskydské vrcholy. Pastviny, lesíky, kopce a hory kolem dokola vytváří romantické panorama. Umístění apartmánu poskytuje ideální výchozí bod pro výlety jak do hor, tak podhůří Beskyd. ***Lyžování: Pustevny (8,5km), skiareál Opálená (11,4 km), skiareál Palkovice (12,2 km), SKI Malenovice (19 km), skiareál Bílá, Rališka, U ... více >>
Provozovatel: Libor Hlaváč
Informace poskytnul: Libor H.
TOPlist