PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán v Podbeskydí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vlaková zastávka je ve Frenštátu pod Radhoštěm, dostupná pěšky přes pole či po silnici (4–5km) nebo autobusem na zastávku Tichá, U mostu (cca 150m od ubytování). Přímé autobusové spoje do vzdálenějších míst (Rožnov pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Ostrava) jezdí ze zastávky Tichá, U Adamce (cca 1km od ubytování).
Vybavení a služby
V apartmánu je ložnice (manželská postel + 2 samostatné postele), průchozí místnost s rozkládací sedací soupravou (možnost vytvoření lůžek z matrací pro 2 osoby) a kuchyňským koutem (místnost slouží jako obývák, kuchyň a jídelna dohromady), předsíňka, koupelna se sprchovým koutem, záchod. Lze zařídit přistýlku. Možnost využívání zahrady (zahradní krb, altánek, ohniště). Parkování ve dvoře.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nádherné okolí s jedinečným pohledem na beskydské vrcholy. Pastviny, lesíky, kopce a hory kolem dokola vytváří romantické panorama. Umístění apartmánu poskytuje ideální výchozí bod pro výlety jak do hor, tak podhůří Beskyd. ***Lyžování: Pustevny (8,5km), skiareál Opálená (11,4 km), skiareál Palkovice (12,2 km), SKI Malenovice (19 km), skiareál Bílá, Rališka, U Sachovy studánky (31 km), Ski Gruň (34 km); ***Běžky: Pustevny 8,5km (1000 m n.m., nejupravovanější a téměř nejvýše položené trasy v Beskydech), Ondřejník 5 km (800 m n.m., prošlápnutá stopa kolem masivu Ondřejníku), Javorník 7,5 km, Malenovice/Lysá hora 19 km (600 m n.m./1300 m n.m.), Golf&Ski resort Ostravice 16 km (upravované trasy s večerním osvětlením a umělým zasněžováním při nepříznivých podmínkách), Gruň (34 km); Další místa k navštívení ***Frenštát pod Radhoštěm 5 km (aquapark, muzeum, motokáry, zábavní centrum pro děti "Bublinka", squash, bouldering aj.), ***Hukvaldy 11 km autem/9 km pěšky (rodiště Leoše Janáčka, hrad, obora pro příjemné vycházky), ***Štramberk 13km (tzv. Valašský Betlém - štramberská Trúba, jeskyně Šipka, muzeum Zdeňka Buriana, Aqua Terra aj.), ***Kopřivnice 11km (muzeum Tatra, arboretum, rozhledna na Bílé hoře, zřícenina hradu Šostýn, Červený kámen - procházky po okolí s občasnými vyhlídkami a pěknými rozhledy), ***Rožnov pod Radhoštěm 16 km (Valašské muzeum v přírodě, Rožnovské pivní lázně, Jurkovičova rozhledna aj.), ***Trojanovice 8,5km (horský lanový park Tarzánie, lanovka na Pustevny, turistika, koloběžky, horská kola, pohankový mlýn), ***areál Opálená 11,4 km (koloběžky, horská kola, lukostřelba), ***Čeladná (lázně, golf), ***Kunčice pod Ondřejníkem (dřevěný kostel Prokopa a Barbory, turistické trasy, rehabilitace) ...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz