PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Petříkov » Apartmán 2+1 v Petříkově

Apartmán 2+1 v Petříkově

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Petříkov
Adresa: 
Petříkov 37
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-733 529 522
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartman-v-petrikove
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmán o velikosti 2+1 se nachází přímo pod sjezdovkou. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Ubytování až pro 6 osob. Ideální pro letní i zimní dovolenou.

Obsazené termíny

23.4.2021 - 25.4.2021

15.5.2021 - 22.5.2021

1.7.2021 - 7.7.2021

31.7.2021 - 7.8.2021

5.2.2022 - 12.2.2022

12.2.2022 - 19.2.2022

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v Petříkově přímo pod svahem. Celkem jsou v Petříkově 3 vleky. Hned za budovou začínají běžecké a cyklistické trasy. 2,5km (5 minut) od Apartmánů se nachází lyžařské středisko RAMZOVÁ se 3 sedačkovými lanovkami a 4 vleky. Do Petříkovského údolí je možný příjezd vlakem – trať č.292 rychlíkové žel.stanice Ostružná, Ramzová, nebo autem, kde máte zajištěná parkovací místa.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán k pronájmu se nachází v 1.patře a je o velikosti 2+1 55m2 + balkon 15m2, poskytuje pronájem pro maximálně 6 osob ve 2 ložnicích. Pokoje jsou neprůchozí, každý má samostatnou koupelnu se sprchou a záchodem.. Hlavní vchod je do předsíňky, ze které se vchází do kuchyně, z té pak do vlastních pokojů. V jednom pokoji je manželská postel + rozkládací... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

6 lyžařských vleků je přímo v obci. Jeden z nich je v létě upraven na bobovou dráhu a dále je dalších 10 vleků a lanovek v okruhu 3km (Ostružná, RAMZOVÁ). Výhled z apartmánů je na sjezdovku přímo z okna. Vedle objektu je přímé napojení na turistické stezky, cyklostezky, upravené běžecké stopy. Výchozí bod výstupu na Paprsek (1022m n.m.). Jednou z cest se také... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Petr Vitásek
Informace poskytnul: Michaela Vitásková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz