Apartmán 2+1 v Petříkově

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v Petříkově přímo pod svahem. Celkem jsou v Petříkově 3 vleky. Hned za budovou začínají běžecké a cyklistické trasy. 2,5km (5 minut) od Apartmánů se nachází lyžařské středisko RAMZOVÁ se 3 sedačkovými lanovkami a 4 vleky. Do Petříkovského údolí je možný příjezd vlakem – trať č.292 rychlíkové žel.stanice Ostružná, Ramzová, nebo autem, kde máte zajištěná parkovací místa.
Vybavení a služby
Apartmán k pronájmu se nachází v 1.patře a je o velikosti 2+1 55m2 + balkon 15m2, poskytuje pronájem pro maximálně 6 osob ve 2 ložnicích. Pokoje jsou neprůchozí, každý má samostatnou koupelnu se sprchou a záchodem.. Hlavní vchod je do předsíňky, ze které se vchází do kuchyně, z té pak do vlastních pokojů. V jednom pokoji je manželská postel + rozkládací pohovka. Ve druhém pokoji sklápěcí dvoulůžko + jednolůžková postel s vysouvacím lůžkem.. V apartmánu je TV, WiFi. Kompletně vybavená kuchyň vč. nádobí, pomůcek k vaření, mytí nádobí. (myčka, el. trouba, sporák, lednička s mrazákem, mikrovlnka, rychlovarná konvice, ruční mixér, sedvičovač). Ložnice vybavená přikrývkami, ložním povlečením pro každý pobyt. K apartmánům náleží dvě parkovací místa a sklepní koje. Chata je vytápěna pomocí elektrického topení, kdy energie jsou v ceně pobytu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
6 lyžařských vleků je přímo v obci. Jeden z nich je v létě upraven na bobovou dráhu a dále je dalších 10 vleků a lanovek v okruhu 3km (Ostružná, RAMZOVÁ). Výhled z apartmánů je na sjezdovku přímo z okna. Vedle objektu je přímé napojení na turistické stezky, cyklostezky, upravené běžecké stopy. Výchozí bod výstupu na Paprsek (1022m n.m.). Jednou z cest se také dostanete k místní atrakci: Lesní bar, kde se obsloužíte z nachystaných zásob alko i nealko pití, opečete si špekáček z nachystaných zásob a při odchodu dobrovolně platíte dle spokojenosti. Autem 5 minut cesty je SKI AREAL RAMZOVÁ, kde najdete 3 sedačkové lanovky a 4 vleky. V létě je jedna lanovka změněna na dráhu pro horské minikáry. Jsou zde půjčovny sportovního vybavení (kola, lyže, běžky, koloběžky), lyžařské školy a nespočet sportovních, adrenalinových a turistických atrakcí. Je zde nástupní stanice sedačky nebo turistické stezky na Šerák (1351m n.m.) a lze pokračovat dále po hřebenu Hrubého Jeseníku. Nejbližší wellness je v 9 km vzdálené Lipové Lázní - hotel Helios, kde je krytý, vyhřívaný bazén, 2 vířivky a saunový svět. Přímo v Petříkově se nachází několik restaurací, z nichž nejbližší se nachází do 100m od objektu, kde se výborně vaří a je přes silnici od nástupu sjezdovky.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz