PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Ramzová » ApartmanRamzova.cz

ApartmanRamzova.cz

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Ramzová
Adresa: 
Ramzová 345
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmanramzova345
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Parkování

Pro rodiny s dětmi

U lyžařských vleků

Apartmán A11 (3 kk) - Jedinečný výhled na ŠERÁK a OBŘÍ SKÁLY! Velké množství turistických, běžeckých i cyklistických tras. Sjezdovka přímo u objektu (délka 500m), větší sedačková na protějším kopci (délka sjezdovky 3260m, 3 sedačkové lanovky, poma). Vlaková stanice (nejvýše položená v Jeseníkách).

ApartmanRamzova.cz Detailní informace
Typ jednotky: Apartmán
6 Lůžek, Kuchyňský kout, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Ložnice 1:
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
2x Patrová postel
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Ručníky
Parkování
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (50m)
U běžkařských tratí (100m)
U cyklostezky (10m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán A11 (3 kk pro až 6 osob) - Jedinečný výhled na ŠERÁK a OBŘÍ SKÁLY! Velké množství turistických, běžeckých i cyklistických tras. Sjezdovka přímo u objektu (délka 500m), větší sedačková na protějším kopci (délka sjezdovky 3260m, 3 sedačkové lanovky, poma). Vlaková stanice (nejvýše položená vlaková stanice v Jeseníkách). Nejlepší výchozí místo pro Vaší... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

KUCHYŇ: Varná deska, trouba, prostorná lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, ponorný mixér + ostatní klasické vybavení - plech, zapékací mísa, nádobí na vaření, nádobí na stolování, vždy bude k dispozici alobal či pečící papír :) KOUPELNA: Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, skříňkou a koupelnovým radiátorem. Nechybí ani fén na... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

LYŽE: Sjezdovka v přímé blízkosti objektu (poma), délka 500m: www.podklinem-ramzova.cz Pro náročnější lyžaře je na protějším kopci ski areál Bonera, který disponuje 3 sedačkovými lanovkami (1x 4 sedačková, 2x 2 sedačková), pomou a kotvou. Jedná se o velké středisko, kde si na své přijdou jak malé děti (dětská školička), tak i nároční lyžaři. www.bonera.cz Můžete... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mihulka, Bansethová
Informace poskytnul: Bansethová Markéta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz