PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Lipno nad Vltavou » Apartmán Lipno 50

Apartmán Lipno 50

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Lipno nad Vltavou
Adresa: 
Lipno nad Vltavou 50
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 040 505
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lipno50.cz www.ceskehory.cz/lipno50
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 776 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipno (skiareál)

počasí Dolní Vltavice

Wi-Fi

Sauna

Nadstandardně vybavený a prostorný apartmán 3+kk pro max.7 osob s vlastní infrasaunou, se nachází v klidné části nejmodernějšího lyžařského střediska Lipno nad Vltavou na Šumavě. Ideální pro celoroční rodinnou dovolenou!

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán Lipno 50 se nachází v klidné části nejmodernějšího lyžařského střediska na Šumavě, v Lipně nad Vltavou. Apartmán je vzdálen cca 800m od nástupní stanice lanovky Skiareálu Lipno, 400m od pláže a cyklotras a 300m od centra obce. Jeho poloha je ideální pro trávení klidné rodinné dovolené!

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme celoroční ubytování v nadstandardně vybaveném apartmánu 3+kk s možností využití infrasauny přímo v apartmánu! Světlý a prostorný obývací pokoj situovaný na jih je vybavený koženou rohovou sedací soupravou, stěnou s LCD televizorem a jídelním koutem. Z obývacího pokoje jsou dveře na balkón, ze kterého je krásný výhled na dětské hřiště a do lesa. Plně... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lipno je ideálním místem pro trávení celoroční dovolené a sezóna zde nikdy nekončí! Teplé letní dny přímo vybízejí ke koupání v Lipně, provozování různých vodních sportů, podnikání pěších túr po okolí nebo vyrazit na desítky cyklotras na kole či in-line brusle. Lipno se v posledních letech stalo také rájem pro lyžaře! Rodiny s malými dětmi jistě ocení moderní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Tomáš Charvát
Informace poskytnul: Markéta Charvátová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz