PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Agropenzion

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Lhotka pod Ondřejníkem
Adresa: 
Lhotka 77, 739 47 Kozlovice
Web adresa:
www.ceskehory.cz/agropenzion
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Penzion je umístěn v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku (890m). V objektu se nacházejí dva samostatné apartmány se sociálním zařízením. Možnost úpravy pokrmů v přízemí ve společné kuchyňce s obvyklým vybavením. K dispozici je garáž přímo v objektu nebo parkoviště.

Agropenzion Ubytovací jednotky
Typ jednotky: Apartmán
3 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Typ jednotky: Apartmán
4 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Další prostory
Sporák/vařič
Mikrovlnná trouba
Lednice
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Povlečení
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U cyklostezky (300m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion je umístěn v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku (890m), cca 80m od hostince Pod Ořechem, 200m od restaurace Obecník. K dispozici je garáž přímo v objektu nebo parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V objektu se nacházejí dva samostatné apartmány se sociálním zařízením. Jeden apartmán je třílůžkový, druhý apartmán je čtyřlůžkový, u obou je možná přistýlka. Možnost úpravy pokrmů v přízemí ve společné kuchyňce s obvyklým vybavením. Penzion je vytápěn ekologicky biomasou a dřevoplynem. Ohřev teplé vody se provádí pomocí slunečních kolektorů. Objekt... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí Lhotky je nádherná příroda s výhledy na Hukvaldy, Radhošť, Javorník... Obcí vede značená cyklotrasa Brána Beskyd a značené turistické trasy, Hukvaldy (5km), Ondřejník (3km). V létě v lese sběr lesních plodin včetně hub, léčivých bylin. V Palkovicích (7km) je možnost koupání v přehradě Olešná nebo v Bašce (10km). Kolem Ondřejníku jsou udržované běžecké... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Jan Kopčák
Informace poskytnul: Ing. Jan Kopčák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz