Skiareál Javorový Vrch

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Lyžařský areál Javorový Vrch se nachází v oblasti Těšínských Beskyd v nadmořské výšce 968 metrů.
Z Javorového vrchu budete mít nádherný výhled do širokého okolí na polskou stranu Beskyd. Za pěkného počasí se vám poštěstí vidět i Tatry a Jeseníky.
Vybavení a služby
Lyžaři a snowboardisti mají k dispozici tři sjezdovky o celkové délce 1,5 kilometrů. Na své si přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí a extrémní lyžaři. Kvalitní přepravu zajišťují tři vleky typu Tatrapoma. Umělé zasněžování sněžnými děly je samozřejmostí a nechybí ani každodenní úprava sjezdovek sněžnou rolbou. Nedaleko Turistické chaty je umístěna profesionální škola, půjčovna lyží a snowboardů.

Modrá sjezdovka:
Nástupní stanice vleku je umístěna cca 150m od konečné stanice sedačkové lanové dráhy, která Vás doveze až Turistické chatě. Svah je mírný a je ideální pro začínající, nebo mírně pokročilé lyžaře a snowboardisty. Velmi vhodný je i pro lyžařské kurzy. Sjezdovka je uměle osvětlena a můžete si na ní užít i pravidelná večerní lyžování.

Červená sjezdovka:
Sjezdovka je ideální pro zkušenější lyžaře a snowboardisty. Její šířka umožňuje vychutnat si jízdu i při plně obsazené kapacitě vleku. Je zde také možnost sjet dlouhým sjezdem až k dolní stanici sedačkové lanovky.
TOPlist