TOPlist

Skiareál Kunčice - SKITECH

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Skiareál Skitech Kunčice leží v oblasti masivu Králického Sněžníku, v klidné horské vesnici Kunčice, 3km za Starým Městem pod Sněžníkem. Centrální parkoviště zdarma pro osobní auta i autobusy je umístěno na začátku obce Kunčice, přímo pod nástupní stanicí vleku Hájovna, kde naleznete centrální pokladnu, informace, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařskou a snowboardovou školu a občerstvení.
Vybavení a služby
Skiareál Skitech Kunčice nabízí 2 lyžařské vleky, čtyřsedačkovou lanovku a dětský lyžařský výukový areál s vlastním dětským lanovým vlekem pro nejmenší. Celková přepravní kapacita je 4.600 os/hod. V areálu je celkem 4,5km denně upravovaných sjezdových tratí, v délkách od 600m do 1400m, které svými parametry nabízí pohodové lyžování pro začínající i náročné lyžaře. Zasněžovací systém pokrývá 3,6km sjezdovek. Lyžařská a snowboardová škola, půjčovna, dětský lyžařský areál, občerstvení, večerní osvětlení, parkoviště zdarma, snowtubing. Trať pro akrobatické lyžování.4sedačková lanovka Triangl s nástupním kobercem místo vleku, nová hospůdka Triangl, panoramatický bufet Kulaťák, rozšířená a upravená parkoviště, posunutí nástupní stanice vleku Hájovna k parkovišti.

Novinky 2013/14
- bezkontaktní odbavovací systém - rozšíření hospody o 50 míst k sezení, nově nabídka hotových jídel - rozšíření a zpevnění povrchu parkovišť - rozšíření a úprava sjezdovek - posílení zasněžování - panoramatický bufet s terasou na sjezdovce pod výstupní stanicí lanovky
Rekreace a služby v okolí
Bowling, sauna, bazén, muzeum, čerpací stanice, kino